Yaşam Tıp hastane oluyor

yasam-tip-hastane-oluyor

Hastane oluşumu ile ilgili çalışmalarını tamamlayan Yaşam Tıp Merkezi, Nokta Mevkii’nde bulunan yeni binaya “Hastane” olarak geçiyor.

 

HİLAL DEVAM EDECEK

Kırıkkale’nin ilk özel sağlık kuruluşu olan Yaşam Tıp Merkezi’nin hastane oluşumu tamamlandı. Nokta Mevkii’nde bulunan bina hastane olarak hazırlanırken, buradaki çalışmaların bitirildiği ve Yaşam Tıp Merkezi’nin “hastane” olarak yeni binaya geçeceği bildirildi.

 

HASTA SEVKİ YAPILACAK

Hastanenin Yönetim Kurulu Başkanlığından yapılan açıklamada, yeni binaya geçiş sürecinde sağlık hizmetlerinin aksatılmadan sürdürüleceği ve bu süre zarfında Hilal Hastanesi’nin hizmete devam edeceği, Yaşam Tıp Merkezi’ne gelen hastaların servis araçları ile Hilal Hastanesi’ne sevk edilecekleri bildirildi.

 

HİZMETİNİ SÜRDÜRECEK

Nokta Mevkii’ndeki yeni binaya taşınma işleminin en kısa sürede tamamlanması için çalışma yürütüleceği de belirtilirken, Yaşam Hastanesi Yönetim Kurulu tarafından konuyla ilgili olarak şu bilgiler verildi: “Kurulduğu 2005 yılından bu yana değerli Kırıkkale halkına sağlık hizmetlerini en iyi şekilde vermeye çalışan Kırıkkale Özel Yaşam Tıp Merkezi “HASTANE” oluşumunu tamamlamış bulunmaktadır. Bundan sonra Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi olarak sağlık alanındaki hizmetlerimize devam edeceğiz.”

 

SERVİSLER KALDIRILACAK

Nokta Mevkii’nde yapımını tamamladığımız yeni hizmet binamıza taşınma süreci başlamış bulunmaktadır. Çok kısa bir sürede yeni binamıza taşınmayı amaçlıyoruz. Yeni binamızı hizmete açana kadar bünyemizde hizmet vermekte olan Kırıkkale Özel Hilal Hastanesi’nde hizmetlerimiz devam edecektir. Siz değerli Kırıkkaleli hemşerilerimize eski merkezimizden (Yaşam Tıp Merkezi) Hilal Hastanesi’ne servislerimiz kaldırılacaktır” denildi.

 

HASTANE NE DURUMDA?

Yaşam Hastanesi’nin yeni hizmet binası ve kapasitesi konusunda da bilgi verildi ve hastanenin tam donanımlı, bölge hizmeti verecek kapasitede, poliklinik, hekim ve personel sayısının artırılmış olarak çalışacağı vurgulandı. Hastane, hekim kadrosu ve servisler ve diğer konularda detaylı bilgilerin önümüzdeki süreçte verileceği belirtilerek, kamuoyunun bu konuda bilgilendirileceği açıklandı.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

Feci kazada 10 kişi yaralandı

Kırıkkale’de iki otomobilin çarpıştığı kazada, 3’ü çocuk, 10 kişi yaralandı. Kaza, Kırıkkale- Samsun karayolunun 30’uncu kilometresinde meydana geldi. Bünyamin Altınok yönetimindeki 06 FG 4542 plakalı otomobil, karşı yönden gelen...
post-image
Güncel Manşet

Şehitlikte bayramlaşma

Kırıkkale Valisi Mehmet İlker Haktankaçmaz ve beraberindekiler, Kırıkkale Şehitliğini ziyaret ederek, şehit mezarlarına karanfil bıraktı. Şehitlikteki program, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve İl Müftüsü Şahin Yıldırım’ın dua etmesiyle başladı. Vali...
Haber Yükle