Yahşi Medya’dan Sungur’a özel tablo

yahsi-medya-ziyaret

Kırıkkale’nin ilk ve tek reklam ajansı olan Yahşi Medya ilk ziyaretini Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur’a gerçekleştirdi. Ziyarette Yahşi Medya’nın kurulma amaçlarından bahseden Yahşi Medya Ajans Başkanı Kadir Yahşi, yapılan işlerden de söz etti.

 

KURUMSAL KİMLİK

Kırıkkale’nin bazı yerel gazetelerinde ve yaklaşık 12 yıldır basın yayın ve reklam sektöründe çalışan Kadir Yahşi’nin kurduğu, Kırıkkale’nin ilk ve tek Reklam Ajansı olan Yahşi Medya ilk ziyaretini Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur’a gerçekleştirdi. Ziyarette Başkan Sungur’a kurulma amaçlarından bahseden Yahşi Medya Ajans Başkanı Kadir Yahşi, 15 farklı alanda reklam ve tanıtım işi yaptıklarını anlattı. Kurumsal kimlikten web tasarımına, matbaa ürünlerinden tabelaya kadar birçok alanda hizmet verdiklerinin altını çizen Yahşi, “Bir firmanın logosundan başlayarak tanıtımından, web sitesine, medya planlamasına kadar firma sahibi gibi düşünüp proje üretiyoruz. Bu projeleri firma sahibine sunarak onayını alıyoruz ve faaliyete geçiriyoruz” diye konuştu.

 

yahsi-medya-ziyaret2

 

ÖZEL TABLO HEDİYE ETTİLER

Yahşi Medya Ajans’ın yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Sungur “Bildiğimiz ve yıllardır bu sektörde çalışan kardeşlerimizsiniz. İlimizin böyle bir reklam ajansına ihtiyacı vardı. İnşallah güzel işler yapacaksınız. Ajans kurarak hayırlı bir iş yaptığınızı düşünüyorum. Bizlerde elimizden gelen desteği göstermeye çalışırız” dedi. Konuşmaların ardından Yahşi Medya Ajans Başkanı Yahşi ve ekibi, Başkan Sungur’a özel tasarımlı resim tablosunu hediye ettiler. Tabloda, geçtiğimiz yıl Başkan Sungur’un yaptığı büyük yürüyüşteki gövde gösterisini anlatan fotoğraf kareleri yer aldı.

 

yahsi-medya-ziyaret1

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet Siyaset

CHP seçim bürosunu açtı

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı seçim bürosunun açılışını hafta sonu düzenlediği açılışla gerçekleştirdi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in katıldığı açılışta milletvekili adayları tanıtıldı.   Kırıkkale’de partisinin seçim bürosunun açılışına...
post-image
Güncel Manşet Siyaset Yazarlar

Bu gemi Dağdelen’le yüzer

İnanmış olduğu davasına canı gönülden bağlı,önüne çıkan engellere aldırmayan,zorluklara göğüs geren,yılmaz bekçi,çalışkan İl başkanı.Teslim olduğu davasının her kademesinde göreve hazır,kibirden yoksun,tevazu ehli,yardımsever,sözünün eri,ilgili,fakirin dostu,kimsesizlerin yol arkadaşı,sırdaş ve dert ortağı....
Haber Yükle