Veda yemeği

Kırıkkale’nin Sulakyurt ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından emekliye ayrılan Cengiz Topsoy ve tayini çıkan Muammer Çiftçi için veda yemeği düzenlendi.

 

DOSTLUKLAR ÇOK ÖNEMLİDİR
Kırıkkale’deki bir restoranda düzenlenen programda konuşan Sulakyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Fedai Akın, aynı kurumda çalışan bireylerin birbirlerine karşı mesai arkadaşlığın ötesinde oluşan dostlukların önemli bir diğer olduğunu söyledi. İki personelin de ilçedeki görev süreleri boyunca layıkıyla görevlerini ifa ettiklerini belirten Akın, “Bugün iki arkadaşımız vesilesi ile bir arada bulunuyoruz.”

 

SAMİMİYETİN BİR GÖSTERGESİDİR
Emekliye ayrılan ve tayin vesilesiyle aramızdan ayrılan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Onları hiçbir zaman unutmayacağız. Bu tür organizasyonlar arkadaşlığın, dostluğun ve çalışma yerindeki samimiyetin bir göstergesidir.” dedi. Eğitim ve Büro İşçileri Sendikası (Koop İş) Sulakyurt İlçe Temsilcisi Emrah Güz de, “Emekliye ayrılan ve tayin nedeniyle aramızdan ayrılan mesai arkadaşlarımıza, büyüklerimize bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum. Aramızda oluşan dostluk ve kardeşlik bağlarını unutmayacağız.”

 

MUTLULUKLAR DİLİYORUM
“Yine mesai arkadaşlarımızdan bugün doğum günü olan Yetiş Yıldırım’a da hep birlikte sürpriz yaparak arkadaşımızın doğum gününü kutladık. Arkadaşlarımıza sağlık, afiyet ve mutluluklar diliyorum” dedi. Yemek programına İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Serkan Akpınar’ın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevli diğer personel de katıldı. Program sonunda Koop İş Sendikası Sulakyurt Temsilcisi Güz tarafından emekliye ayrılan Cengiz Topsoy ve tayini çıkan Muammer Çiftçi’ye plaket verildi.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

FETÖ operasyonu

Kırıkkale merkezli 7 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’nın (FETÖ/PDY) “askeri mahrem yapılanması”na yönelik soruşturma kapsamında 7’si muvazzaf 8 şüpheli hakkında yakalama kararı verildi. 8 ŞÜPHELİ HAKKINDA YAKALAMA KARARI...
Haber Yükle