Vatan sizlere minnettar

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Gazi Albay Taner Uran, başkanlığında 43 Şube ve 24 Temsilciliği bulunan Dernek üyeleri Afrin Bölgesinde yürütülmekte olan “Zeytin Dalı “harekâta katılan güvenlik güçlerimize destek vermek için Suriye sınırına gitti.

 

KIRIKKALE’DEN TAM DESTEK
Afrin’de operasyonda bulunan Güvenlik Kuvvetlerimize moral desteğinde bulunmak için Kırıkkale dahil Türkiye geneli şehit aileleri ve gaziler, Afrin Bölgesinde yürütülmekte olan “Zeytin Dalı “harekâta katılan güvenlik güçlerimize destek vermek için Suriye sınırına gitti. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Genel Başkan Uran, “Gelenlerin tamamı, şehit ailesi ve gazilerden oluşmaktadır. Şehit aileleri ve gaziler olarak bu ülkeye hizmete her zaman hazırız” dedi.

 

GÖREV YAPMAYA HAZIRIZ
Bizler inanıyoruz ki, geçmiş yıllarda olduğu gibi yine bu savaştan da zafer ile döneceklerdir. Onun için de buradayız. Bize görev düşerse, bu görevi de seve seve yaparız. 80 yaşındaki şehit babası da, şehit annesi de aynı şeyi söylüyor. Bu ülke için fedakârlık yapıp, sakat kalan malul gazilerimiz de aynı şeyi söylüyor. Vatan sağ olsun” dedi.

 

ŞEHİTLER DİYARI KIRIKKALE
Güvenlik Güçlerimize destek amaçlı düzenlenen programa Kırıkkale’yi temsilen Derneğin Kırıkkale Şubesi Başkanı Rıfat Öcal, Şehit Polis Memuru Yılmaz Dikmen’in 80 yaşındaki babası Hüseyin Dikmen, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Musa Saydam’ın devlete emaneti Habip Saydam ve dernek üyelerinden oluşan 32 şehit, gazi ailesi katıldı.

 

DUA VE SELAM GETİRDİK
Dernek Başkanı Rıfat Öcal, ”Şehitler Diyarı Kırıkkale’mizin Selam ve Dualarını bölgedeki Kahramanlarımıza iletip, Kahramanlarımızdan da İlimize Selam getirdik. Başta Şehitlerimizin aileleri ve Gazilerimiz olmak üzere tüm Kırıkkale’nin Her zaman Güvenlik Güçlerimizin yanında ve daima göreve hazır, Genel Merkezimizin düzenlemiş olduğu bu faaliyete katılmamızı sağlayan Milletvekilimiz Ramazan Can’a, Kırıkkale Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı’ya ve Yahşihan Belediye Başkanımız Ahmet Sungur’a, programı organize eden Genel Başkanımız Taner Uran’a, teşekkür ediyoruz “ dedi.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

FETÖ operasyonu

Kırıkkale merkezli 7 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’nın (FETÖ/PDY) “askeri mahrem yapılanması”na yönelik soruşturma kapsamında 7’si muvazzaf 8 şüpheli hakkında yakalama kararı verildi. 8 ŞÜPHELİ HAKKINDA YAKALAMA KARARI...
Haber Yükle