Vali Haktankaçmaz, Delice’de incelemeler yaptı

vali haktankacmaz

 

Kırıkkale Valisi Mehmet İlker Haktankaçmaz, Delice İlçesine ziyarette bulunmak ve çeşitli alanlarda incelemeler yapmak amacıyla bir program düzenledi.

 

İLÇENİN TANITIMI YAPILDI

 

İlçeye gelişinde Vali Haktankaçmaz´ı, Delice Kaymakamı Nevzat Karkacı, Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem, Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar karşıladı. Vali Haktankaçmaz, ilk olarak yapımı devam eden Delice Hükümet Konağı Hizmet Binası inşaatını gezerek yetkililerden inşaat çalışmaları hakkında bilgi aldı. Daha sonra Hükümet Konağına geçen Haktankaçmaz´a burada ilçenin genel tanıtımı hakkında bir sunum yapıldı.

 

İLÇEDEKİ FİRMALARI ZİYARET ETTİ

 

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Haktankaçmaz sırasıyla İlçede faaliyet gösteren Kondul Tekstil Atölyesi, Köylü Pazarı, Ma-ya Grup AŞ´ye ait Lastik Geri Dönüşüm Tesisleri´nde de incelemelerde bulundu. Delice İlçe girişinde Jandarma tarafından yapılan trafik uygulamasını da denetleyen Vali Haktankaçmaz buradan Çerikli beldesine geçti.

 

DELİCE TUZ İŞLETMESİNİ İNCELEDİ

 

Çerikli beldesine gelişinde Belediye Başkanı Nuh Şahin, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar tarafından karşılanan Haktankaçmaz´a, Belediye Başkanı Nuh Şahin tarafından belediye çalışmaları ve beldenin sorunları hakkında bilgi sunuldu. Daha sonra Delice Tuz İşletmesinde de incelemelerde bulunan Haktankaçmaz yapılan çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi aldı.

DELİCE-ÇERİKLİ  (1) DELİCE-ÇERİKLİ  (2) DELİCE-ÇERİKLİ  (3) DELİCE-ÇERİKLİ  (4) DELİCE-ÇERİKLİ  (5) DELİCE-ÇERİKLİ  (6) DELİCE-ÇERİKLİ  (7) DELİCE-ÇERİKLİ  (8) DELİCE-ÇERİKLİ  (9)

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

5 kişi yaralandı

Kırıkkale’de otomobilin trafik işaret levhalarına çarptıktan sonra takla atarak devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı. KARŞI ŞERİDE GEÇEREK DEVRİLDİ Alınan bilgiye göre, Gültekin Arslan (46) idaresindeki...
post-image
Güncel Manşet

9 bin 371 traktör var

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, traktör sayısında Manisa’nın birinciliğini sürdürdüğünü bildirdi. Bayraktar, “Kırıkkale’de 9 bin 371 traktör bulunuyor” dedi. KIRIKKALE VE DİĞER BÖLGELER Türkiye Ziraat...
Haber Yükle