Topluma örnek olmalıyız

AK PARTİ

AK PARTİ İL TEŞKİLATI AYLIK OLAĞAN DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

 

AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı aylık olağan Danışma Meclisi Toplantısını hafta sonunda gerçekleştirdi. Kırıkkale Milletvekilleri ve Koordinatör Milletvekilinin katıldığı toplantıda İl Başkanı Mürsel Akçay birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.  Akçay, 15 Temmuz’da yaşanan olayların ülkenin birlik ve beraberliğe ne kadar ihtiyacı olduğunu ortaya koyduğunu ifade etti.

 

İHTİYACI ORTAYA KOYDU

Geçtiğimiz ay yaşanan 15 Temmuz olayları sebebiyle il danışma meclisi toplantısını gerçekleştiremeyen AK Parti Kırıkkale İl Teşkilatı Eylül ayı olağan İl Danışma Meclisi Toplantısını hafta sonunda gerçekleştirdi. Toplantıya çok sayıda teşkilat mensubu ile birlikte Kırıkkale Milletvekilleri Ramazan Can, Abdullah Öztürk, Mehmet Demir, Koordinatör Milletvekili 22. Dönem Ağrı Milletvekili Halil Özyolcu, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara, İlçe Belediye Başkanları ve İlçe teşkilatları katıldı.

 

DEDİKODULARA KULAK VERMİYORUZ

İl teşkilatı, Kadın ve Gençlik Kolları faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda İl Başkanı Mürsel Akçay birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.  Dedikodulara asla kulak vermediklerini ifade eden Akçay 15 Temmuz’da yaşanan olayların ülkenin birlik ve beraberliğe ne kadar ihtiyacı olduğunu ortaya koyduğunu ifade etti.

 

MİLLETİN KAHRAMANLIK DESTANI  

15 Temmuz gecesi milletin bir kahramanlık destanı yazdığını ifade eden Milletvekili Mehmet Demir “Milletimiz asker elbisesi giymiş teröristlerin işgal hareketine karşı dik bir duruş sergilemiş ve vatanına sahip çıkmıştır. Şehitlerimiz asırlardır olduğu gibi milletimizin makûs kaderini değiştiren kararlılık ve cesaretle tankların ve silahların önünde durmaktan çekinmemiştir. Milletimizin bu dik duruşu tarihe altın harflerle yazılmıştır. Bunun yanı sıra milletvekilleri olarak bizler meclisin tatile girmesi ile yoğun bir Kırıkkale mesaisine başladık. Kırıkkale’nin sorunlarını ve ihtiyaçlarını biliyoruz” dedi.

 

GELDİĞİMİZ NOKTA SON DERECE ÖNEMLİ

Kırıkkale’de halkın ve siyasetçilerin son derece heyecanlı olduklarını belİrten Koordinatör Milletvekili Halil Özyolcu “AK Parti’nin geride bıraktığı 15 yıl içerisinde geldiği nokta son derece önemli. 3 Milletvekilini Ankara’da hep bir arada görüyoruz. Birlik ve beraberlik çok önemlidir. Bu birliktelik ruhunun devamı için gereken her şey yapılmalıdır.”

 

BİRLİK VE BERABERLİĞİNİ SAĞLAMAKTIR

“AK Partinin 2002 ve 2016 yılları arasındaki yapmış oldukları hizmetler ve kazanımların teşkilatlar tarafından çok iyi değerlendirilmesi gerekmektedir. Yapılan çalışmaların dedikodularla berhava edilmesine imkan verilmemeli. Burada herkese görev düşmektedir. AK Partinin misyonu 79 milyon insanın birlik ve beraberliğini sağlamaktır. Teşkilatlarımızın da bu misyon çerçevesinde çalışmalarını sürdürmeleri gerekmektedir. Ülkemizin içerisinden geçtiği bu zor süreçte bizlere birbirimize kenetlenmek düşüyor. Birlik ve beraberlik anlayışından asla uzaklaşmamalıyız” dedi

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet Siyaset

CHP seçim bürosunu açtı

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı seçim bürosunun açılışını hafta sonu düzenlediği açılışla gerçekleştirdi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in katıldığı açılışta milletvekili adayları tanıtıldı.   Kırıkkale’de partisinin seçim bürosunun açılışına...
post-image
Güncel Manşet Siyaset Yazarlar

Bu gemi Dağdelen’le yüzer

İnanmış olduğu davasına canı gönülden bağlı,önüne çıkan engellere aldırmayan,zorluklara göğüs geren,yılmaz bekçi,çalışkan İl başkanı.Teslim olduğu davasının her kademesinde göreve hazır,kibirden yoksun,tevazu ehli,yardımsever,sözünün eri,ilgili,fakirin dostu,kimsesizlerin yol arkadaşı,sırdaş ve dert ortağı....
Haber Yükle