‘Tarla Günleri’ne yoğun ilgi

NEW HOLLAND TARLA GÜNLERİ

 

New Holland’ın Kırıkkale bayisi Hacı İbrahimoğulları tarafından ‘Tarla Günleri’ düzenlendi. ‘Tarla Günleri’ne büyük ilgi gösteren çiftçilere, traktörlerin tüm modelleri gösterilerek, deneme fırsatı sunuldu. Son teknoloji traktörler tarla üzerinde adeta gövde gösterisi yaparken, çiftçilerin beğenisi gözlerinde okundu.

 

TRAKTÖRLERİ DENEME FIRSATI BULDULAR

‘New Holland Tarla Günleri’ etkinliği kapsamında çiftçilere, New Holland ürünlerini sahada deneme fırsatı sunuldu. Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde bir arazi üzerinde gerçekleştirilen etkinlikte New Holland yetkilileri ve çiftçiler bir araya geldi. Etkinlik kapsamında, New Holland’ın ürünleri çiftçilere tanıtıldı ve araçlar hakkında bilgi verildi. Etkinliğe katılan çiftçiler New Holland ürünlerini Türk Traktör uzmanlarıyla denedi. Etkinliğe çiftçiler bir hayli katılım gösterirken, en çok ilgi odağı ise T6090 modelli traktör oldu. Ayrıca etkinlikte çiftçilere yemek ikramı yapılırken, Hacı İbrahimoğulları’nın kurumsal tişört ve şapkaları dağıtıldı.

 

TARIM İÇİN İLERİ TEKNOLOJİ ŞART

New Holland bayi Hacı İbrahimoğulları Şirketi’nin Genel Müdürü Yıldırım Çiçek, firma olarak her zaman çiftçinin yanında olduklarını söyledi. Çiçek, bu nedenle böyle bir organizasyon düzenlediklerini belirtti. Kırıkkale’de 3. kez Tarla Günleri’ni düzenlediklerini belirten Çiçek, “Katılım gösteren tüm çiftçi kardeşlerimize ve Keskin halkına teşekkür ediyoruz. Çiftçilerimizin işini kolaylaştıracak ve onların tarımsal verimliliğini artıracak modern üretim tekniklerini kullanması için çalışıyoruz. Traktör ve ekipmanlarını çiftçilerimize yüksek teknolojiyle uygun koşullarda geniş servis ve yedek parça ağıyla sunarak onların işlerini destekliyoruz” dedi.

 

MEMNUNİYET ÖN PLANDA

Çiçek, “Tarımsal verimliliği artırma konusunda da en önemli etken teknoloji ve modern üretim tekniklerinin kullanılmasıdır. Bizde bunun gerçekleşmesi için çalışıyoruz. Hacı İbrahimoğulları şirketi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Gerek bayi olarak biz, gerekse Türk Traktör memnuniyet konusunda ciddi çalışmalar yapıyoruz. Onların ihtiyaçlarını gözlemleyerek, doğru orantılı bir şekilde acil önlemler alıyoruz ve bunları çiftçilerimizin kullanımına sunuyoruz. Ürünlerimiz bu zamana kadar tam not almıştır. Bu bizim için gurur verici” diye konuştu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

5 kişi yaralandı

Kırıkkale’de otomobilin trafik işaret levhalarına çarptıktan sonra takla atarak devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı. KARŞI ŞERİDE GEÇEREK DEVRİLDİ Alınan bilgiye göre, Gültekin Arslan (46) idaresindeki...
post-image
Güncel Manşet

9 bin 371 traktör var

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, traktör sayısında Manisa’nın birinciliğini sürdürdüğünü bildirdi. Bayraktar, “Kırıkkale’de 9 bin 371 traktör bulunuyor” dedi. KIRIKKALE VE DİĞER BÖLGELER Türkiye Ziraat...
Haber Yükle