Sorunlar çözüme kavuşuyor

sorunlar

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın başlatmış olduğu Halk günü etkinliğinin 117’icincisi Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır başkanlığında gerçekleştirildi.

 

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ

Belediye Meclis toplantı salonunda 117’ncisi gerçekleştirilen Halk günü etkinliğine Belediye Başkan Yardımcıları, ilgili birim müdürleri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi. Etkinlikte vatandaşları sırayla sorunlarını anlattılar. Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, sorunları dinleyerek ilgili birim müdürlerinden mevcut durumu hakkında bilgi aldı.

 

İSTEK VE TALEPLERİNİ DİNLEDİLER

Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, gereğinin yapılması konusunda talimatlar verdi. Bazı sorunlara ise anında çözüm için yetkililere talimat vererek müdahale edildi. Halk günü etkinliğine katılan vatandaşların istek ve talepleri değerlendirilmek üzere not alındı. Etkinliğe katılan vatandaşlar, böyle bir günün kendilerine kazandırılmasından memnun olduklarını belirterek teşekkür ettiler. Bakır, sorunların imkânlar dâhilinde çözüme kavuşturulacağını belirterek katılan hemşerilerimize teşekkür etti.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Kültür Manşet Yazarlar

Daha önce söyledik

DAHA ÖNCE SÖYLEDİK Gerek ülke genelinde ,gerekse Kırıkkale’de sandık başına gideçek olan sessiz çoğunluğun,kendi geleceğini belirleyeceği 24 Haziran seçimlerinde belirleyici rol üstlenecek olmasının göz ardı edilmemesi gerektiğini daha önce ...
Haber Yükle