Sındır, Şehit ailelerini ziyaret etti

sindir-sehit-ailelerini-ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Prof.Dr. Kamil Oktay Sındır ve il yönetimi Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şube Başkanlığı ziyaret etti.

 

DOSYA TESLİM EDİLDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Prof.Dr. Kamil Oktay Sındır, CHP İl Başkanı Av. Ahmet Önal, Kadın Kolları Başkanı Güllü Aykut ve İl Yönetimi tarafından Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şube Başkanlığı ziyaret edilerek Şehit aileleri ve Gazilerle bir araya gelindi. Dernek faaliyetleri hakkında misafirlerine bilgi veren Dernek Başkanı Rıfat Öcal Şehit aileleri ve Gazilerin Türkiye Büyük Millet Meclisinde çözülmesi gereken özlük haklarındaki düzenlemelerle ilgili dosyayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu’na iletilmesi üzere Genel Sekreter Kamil Oktay Sınır’a teslim etti.

 

YANIMIZDA OLMALILAR

Dernek Başkanı Rıfat Öcal “Devlet Övünç Madalyası verilenlere Madalya Maaşının Bağlanması,3713 Sayılı Terörle Mücadele Kanunu kapsamındaki Gazilere 2.İş imkânının sağlanması, Şehit Çocuklarının tamamına iş imkânı verilmesi, Şehit anne babalarının maaşlarının yükseltilmesi gibi taleplerimizin yanı sıra bütün siyasilerin Siyaset yaparken bizlerin yapmış olduğu fedakârlıkları unutup farklı ortamlarda Şehit Ailelerimizi ve Gazilerimizi üzücü tutum ve söylemlerde bulunmamalarını, teröristlerin değil bizim yanımızda olmalarını istiyoruz.“  dedi.

 

GELECEĞİMİZ UĞRUNA

Düzenlenen ziyarette Cumhuriyet Halk Partisinin her zaman Şehit Aileleri ve Gazilerin yanında olduğunu söyleyen Genel Sekreter Kamil Oktay Sındır” Vatanımız Milletimiz için bayrağımızı yere düşürmemek uğruna, mutlu, huzurlu ve barış içinde bir ülke ve geleceğimiz uğrunda, Milli mücadelemizden günümüze dek aynı uğurda canlarını feda etmiş bütün Şehitlerimize ve bedenlerinden bir kısmını yine aynı uğurda feda etmiş olan bütün Gazilerimize en içten minnet ve şükran duygularımı ifade ederim” dedi.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet Siyaset

CHP seçim bürosunu açtı

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı seçim bürosunun açılışını hafta sonu düzenlediği açılışla gerçekleştirdi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in katıldığı açılışta milletvekili adayları tanıtıldı.   Kırıkkale’de partisinin seçim bürosunun açılışına...
post-image
Güncel Manşet Siyaset Yazarlar

Bu gemi Dağdelen’le yüzer

İnanmış olduğu davasına canı gönülden bağlı,önüne çıkan engellere aldırmayan,zorluklara göğüs geren,yılmaz bekçi,çalışkan İl başkanı.Teslim olduğu davasının her kademesinde göreve hazır,kibirden yoksun,tevazu ehli,yardımsever,sözünün eri,ilgili,fakirin dostu,kimsesizlerin yol arkadaşı,sırdaş ve dert ortağı....
Haber Yükle