Şimşir PFDK’ya sevk edildi

simsir

Türk Metal Kırıkale Spor Kulübü Teknik Sorumlusu Hasan Erkin Şimşir’in Düzcespor ile oynanan karşılaşmada ” sportmenliğe aykırı hareketi, hakareti ve tedbire uymaması” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 36, 41. ve 50. maddeleri uyarınca 18.09.2016 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK’ya sevk edildi.

 

SPORTMENLİĞE AYKIRI

Türkiye Futbol Federasyonu7ndan (TFF) yapılan açıklamada Türk Metal Kırıkale Spor Kulübü Teknik Sorumlusu Hasan Erkin Şimşir PFDK’ya sevk edildi. Yapılan açıklama şu şekilde; “Türk Metal Kırıkale Spor Kulübü Teknik Sorumlusu Hasan Erkin Şimşir’in 17.09.2016 tarihinde oynanan DÜZCESPOR- TÜRK METAL KIRIKALE SPOR Spor Toto 3. Lig 2. Grup müsabakasındaki ” sportmenliğe aykırı hareketi, hakareti ve tedbire uymaması” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 36, 41. ve 50. maddeleri uyarınca 18.09.2016 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK’ya sevkine karar verilmiştir” denildi.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Ekonomi Manşet

Teknoparklarda vergisel destek

Kırıkkale Teknopark ve Kırıkkale Üniversitesi TTO tarafından “Teknoparklarda Vergisel Destek ve Teşvik Uygulamaları ve ArgePortal Eğitimi” düzenlendi. ÖNEMLİ KATILIM SAĞLANDI Kırıkkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Şehit Aydın Çopur Konferans Salonu’nda...
Haber Yükle