Şehit Yorulmaz, dualarla anıldı

sehit-yorulmaz

15 Temmuz darbe kalkışması gecesi şehit düşen Özel Harekât Polisi Hakan Yorulmaz, düzenlenen törenle dualarla anıldı. Duygusal anların yaşandığı törende, bütün şehitler için Kur’an-ı Kerim tilaveti yapıldı.

 

AİLESİNİ YALNIZ BIRAKMADILAR

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şube Başkanlığı tarafından organize edilen programla Özel Harekât Polis Memuru Hakan Yorulmaz anıldı. Düzenlenen anma programına Vali Yardımcısı Dr. Ayhan Özkan, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, , İl Jandarma Komutanı İsa Çakmak, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, Cumhuriyet Halk Partisi İl Yönetimi, Saadet Partisi İl Başkanı Faruk Vurgun ile çok sayıda davetli katıldı.

 

4 YIL BOYUNCA GÖREV YAPTI

Törende konuşma yapan Dernek Başkanı Rifat Öcal, “2007-2009 tarihleri arasında Samsun Polis Yüksek Okulunda gerekli eğitim ve öğrenimini tamamlamasına mütakiben Ankara Gölbaşında Özel Harekât Polisi olarak 3 ay eğitimini de tamamlayıp İlk görev yeri olan Siirt İl Özel Harekât dairesi emrinde 4 yıl görev yapmıştır. Siirt İlindeki görevini tamamlayan Şehidimiz 2014 yılında Ankara Gölbaşı Özel Harekât Dairesi Başkanlığındaki görevine başlamıştır.”

 

ACILARI HALA YÜREĞİMİZDE

“15 Temmuz 2016 tarihinde Bölücü ve Darbeci Fetö terör örgütü mensuplarının Yüce Devletimizi ve Demokrasimizi ortadan kaldırmak amacı ile haince planladıkları saldırılar sonucu Ankara Gölbaşı Özel Harekât Dairesi Başkanlığına Saldırmaları sonucu 27. Yaş gününde Şehitlik mertebesine ulaşmıştır. Şehidimizin Kederli ailesi ve Derneğimiz adına Fetö, PKK ve tüm terör örgütlerini bir kez daha kınıyor, Bütün Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Ruhları şad olsun.”

 

 

 

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet Siyaset

CHP seçim bürosunu açtı

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı seçim bürosunun açılışını hafta sonu düzenlediği açılışla gerçekleştirdi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in katıldığı açılışta milletvekili adayları tanıtıldı.   Kırıkkale’de partisinin seçim bürosunun açılışına...
post-image
Güncel Manşet Siyaset Yazarlar

Bu gemi Dağdelen’le yüzer

İnanmış olduğu davasına canı gönülden bağlı,önüne çıkan engellere aldırmayan,zorluklara göğüs geren,yılmaz bekçi,çalışkan İl başkanı.Teslim olduğu davasının her kademesinde göreve hazır,kibirden yoksun,tevazu ehli,yardımsever,sözünün eri,ilgili,fakirin dostu,kimsesizlerin yol arkadaşı,sırdaş ve dert ortağı....
Haber Yükle