Sayılı ana bilim dalı arasında

KKÜ

 

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalına (ABD), Kulak Burun Boğaz (KBB) ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği Yeterlilik Kurulu Akreditasyon Komisyonu ziyarette bulundu.

 

YAPTIĞI SUNUMLA KLİNİĞİ TANITTI

Prof. Dr. İstemihan Akın başkanlığında yapılan akreditasyon ziyaretinin komisyonunda Prof. Dr. Asım Aslan ve Doç. Dr. Fadullah Aksoy da yer aldı. Kırıkkale Üniversitesi KBB Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Rahmi Kılıç tarafından komisyon karşılandıktan sonra Doç. Dr. Gökçe Şimşek yaptığı sunumla kliniği tanıttı.

 

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU

Sunumun ardından Kulak Burun Boğaz poliklinikleri, odyoloji ünitesi, KBB servisi, ameliyathane, yoğun bakımlar ve acil servis ziyaret edildi.  Akreditasyon Komisyonu, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Güler’i makamında ziyaret ettikten sonra ABD Başkanı Prof. Dr. Kılıç’la akreditasyon ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.  İlerleyen tarihlerde KBB Anabilim Dalı, Akreditasyon Belgesini alarak Türkiye genelinde akreditasyonu gerçekleşen sayılı anabilim dalı arasında yerini alabilecek.

 

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Ekonomi Manşet

Teknoparklarda vergisel destek

Kırıkkale Teknopark ve Kırıkkale Üniversitesi TTO tarafından “Teknoparklarda Vergisel Destek ve Teşvik Uygulamaları ve ArgePortal Eğitimi” düzenlendi. ÖNEMLİ KATILIM SAĞLANDI Kırıkkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Şehit Aydın Çopur Konferans Salonu’nda...
Haber Yükle