Şampiyonlara destek

moral destek

KIRIKKALE BELEDİYESİ BOKS SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILACAK

 

Katıldığı turnuvalarda elde ettiği başarılarla çeşitli madalyaları bünyesinde bulunduran Kırıkkale Belediyesi Boks Spor Kulübü, 24-29 tarihleri arasında gerçekleşecek olan şampiyonaya katılacak. Şampiyona öncesi Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, genç yıldızlara moral desteği verdi.

 

OYUNCULARA BAŞARILAR DİLEDİ

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle düzenlenecek olan 24-29 Ağustos tarihleri arasında 24 ilin katılacağı Türkiye Boks şampiyonasına Kırıkkale Belediye gücü Boks spor kulübü 14 kişilik kadro ile katılacak. Kırıkkale Belediyesi Boks takımı şampiyona öncesi Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır’ı ziyaret etti.

 

HEDEFİMİZ BAŞARI ELDE ETMEK

Belediye Meclis toplantı salonunda kabul eden Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, Belediye gücü boks takımına şampiyona da başarılar diledi. Takımın antrenör yetkilileri, 14 kişilik kadro ile şampiyona katılacaklar arasında daha önce Türkiye şampiyonu olan sporcuların da olduğu belirtilerek hedefin iyi bir dereceye girmek olduğunu, madalya ve madalyalar kazanacaklarını ifade ettiler.

 

SPOR MALZEMELERİ HEDİYE ETTİ

Bakır, Kırıkkale Belediye gücü boks Kulübü’ne 24 Ağustos’ta başlayacak olan şampiyonada başarılar dileyerek, şampiyonada gerekli olan spor malzemelerini sporculara hediye etti. Ayrıca ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, boksörlere tam destek vereceklerini ifade etti.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Ekonomi Manşet

Teknoparklarda vergisel destek

Kırıkkale Teknopark ve Kırıkkale Üniversitesi TTO tarafından “Teknoparklarda Vergisel Destek ve Teşvik Uygulamaları ve ArgePortal Eğitimi” düzenlendi. ÖNEMLİ KATILIM SAĞLANDI Kırıkkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Şehit Aydın Çopur Konferans Salonu’nda...
Haber Yükle