Protokol çocuklarla maç yaptı

cocuklar

Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesi koruma ve bakım altındaki çocuklarla protokol üyeleri, birlikte halı sahada buluştu, izleyenlerine unutulmaz bir futbol maçı izlettiler.

Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu Müdürlüğü’nde bulunan halı saha maçına Kırıkkale Valisi Mehmet İlker Haktankaçmaz, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, İl Jandarma Komutanı Albay İsa Çakmak, Emniyet Müdürü Hasan Onar, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Zühtü Bozdemir’in bulunduğu protokol üyeleri ile koruma, bakım altındaki çocuklar ile birlikte halı saha maçı yaptı. Ayrı ayrı takımlarda yer alan Kırıkkale Valisi M. İlker Haktankaçmaz ve Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, maçın sonuna kadar çocuklarla birlikte kıyasıya mücadele verdi. Maç sonrası pasta kesilerek ikramlar yapıldı. Maçın sonucu 2-2 sona ererken, çocuklar da katılımlarından dolayı protokol üyelerine teşekkür ettiler.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

TSK’ya 20 bin milli piyade tüfeği

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Kırıkkale Silah Fabrikasında üretilen 20 bin MPT-76 silahlarının 2018 yılı son sevkiyatı Türk Silahlı Kuvvetleri’ne yapıldı.TSK’ya 20 bin milli piyade tüfeğiPaylaşTweetlePaylaşGönderYorum Yap MKE...
Haber Yükle