Petrol Ofisi personel alacak

petrol-ofisi

OMV Petrol Ofisi A.Ş. tarafından Kırıkkale başta olmak üzere çeşitli bölgelerde lise, meslek lisesi, meslek yüksekokulu ve lisans mezunu personel alımı yapılacağını duyurdu. Ayrıca engelli personel alımı için de başvurular bulunuyor.

 

2 YIL DENEYİM ŞARTI

OMV Petrol Ofisi Ekim 2016 personel alımı kapsamında birçok ilanı bulunuyor. Petrol Ofisi, yaklaşık olarak 2 bin akaryakıt istasyonu, 1 madeni yağ fabrikası, 11 akaryakıt, 3 LPG dolum terminali, 19 havaalanı ikmal ünitesi ile Türkiye’nin en büyük ikinci özel sektör şirketi konumunda. Açık bulunan lise, meslek lisesi, teknik meslek lisesi, önlisans ve lisans personel alımları kapsamında iş ilanları detaylarına internet sitelerinde yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz. OMV petrol ofisi işletme personeli alımı kapsamında 5 kişi alacak.  Mersin ve Kırıkkale’deki terminaller için en az lise mezunu tercihen de önlisans veya lisans mezunu olmak gerekli. Ayrıca 2 yıl da deneyim şartı var.  Askerliğini yapmış olmak gerekiyor.

 

SON BAŞVURU 17 KASIM

Ofis hizmetleri elemanı kapsamında engelli bir personel alınacak. 2 yıllık fakülte mezunu olma şartı ve 2 yıl deneyim isteniyor. MS Office programlarını kullanmak da şartlar arasında bu ilana başvuru için son tarih 17 Kasım. İşletme personeli alımı için elektrik, elektronik ve mekanik dallarında 2 yıllık yüksekokul mezunu veya meslek lisesi mezunu olma şartı var. Deneyim bu ilanda da 2 yıl. Askerlik hizmeti tamamlamış olma şartı var. Bu ilan için son başvuru tarihi 5 Kasım olarak belirlendi.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet Siyaset

CHP seçim bürosunu açtı

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı seçim bürosunun açılışını hafta sonu düzenlediği açılışla gerçekleştirdi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in katıldığı açılışta milletvekili adayları tanıtıldı.   Kırıkkale’de partisinin seçim bürosunun açılışına...
post-image
Güncel Manşet Siyaset Yazarlar

Bu gemi Dağdelen’le yüzer

İnanmış olduğu davasına canı gönülden bağlı,önüne çıkan engellere aldırmayan,zorluklara göğüs geren,yılmaz bekçi,çalışkan İl başkanı.Teslim olduğu davasının her kademesinde göreve hazır,kibirden yoksun,tevazu ehli,yardımsever,sözünün eri,ilgili,fakirin dostu,kimsesizlerin yol arkadaşı,sırdaş ve dert ortağı....
Haber Yükle