Parlak ailesinin mutlu günü

Parlak ailesinin mutlu günü

Kırıkkale’nin tanınmış iş adamlarından Mega Mühendislik sahibi ve Belediye Meclis üyesi Kazım Parlak’ın oğlu Veli ile Ayhan ile Dilek’in kızı Hazel, düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. Renkli görüntülerin yaşandığı düğün töreninde, genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

 

NİKÂHI BAŞKAN SAYGILI KIYDI
Mega Mühendislik sahibi ve Belediye Meclis üyesi Kazım Parlak ve Benzer Parlak çiftinin oğlu Veli ile Dilek ve Ayhan’ın kızları Hazel, düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. Beyaz Saray Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün töreninde renkli görüntüler de yaşandı. Genç çiftin nikâhını da Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı kıydı. Nikâh şahitliklerini ise; İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara, Prof. Dr. Ziya Merdan ve Prof. Dr. Muzaffer Can yaptı.

 

MUTLU GÜNLERİNİ UNUTULMAZ KILDILAR
Sevenleri ve dostları bu mutlu günlerinde Parlak ailesi ile Ayhan ve Dilek ailelerini yalnız bırakmadı. Düğüne katılan davetliler, damat Veli ile gelin Hazel oyun pistini boş bırakmayan yakınlarıyla oyunlar oynayarak bu mutlu günü unutulmaz kıldı.

 

ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI
Renkli görüntülerin yaşandığı düğün töreninde, genç çiftin mutlulukları da gözlerinden okunuyordu. Düğün törenine; Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın yanı sıra; İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara, bürokratlar, sivil toplum kuruluş temsilcileri, kamu kurum il müdürleri, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

 

AİLELER FEDAKÂRLIKTAN KAÇINMADI
Çocukları için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Parlak mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti. Her iki aile de, “Genç çiftlerimiz, yavrularımız inşallah hep böyle mutlu olurlar. Onların mutlu olmaları bizim en büyük duamız. İnşallah vatana, millete hayırlı evlatlar yetiştirirler” ifadesinde bulundular.

 

 

 

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet Sağlık

Ağrılara ameliyatsız tedavi yöntemi

  KIRIKKALE (AA) – Kırıkkale İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, ülke genelinde sadece birkaç kamu hastanesinde uygulamaya konan proloterapi yönteminin artık Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde de uygulanmaya başladığı bildirdi. Tiftikçi, yaptığı...
post-image
Güncel Manşet

Belediye personeline eğitim semineri

  KIRIKKALE (AA) – Kırıkkale Belediyesi personeline, hizmet içi eğitim programı kapsamında “aile içi iletişim” konulu seminer verildi. Belediye Konferans Salonu’nda düzenlenen seminerde konuşan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nden Nihal...
Haber Yükle