Mehmetçiğe moral verdiler

Kilis ile Mehmetçiğe destek vermek için kente gelen 4 ilin belediye başkanı vatandaşlarla bir araya geldi.

 

ASKERLERİMİZİN YANINDAYIZ
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve beraberindeki heyet Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara tarafından karşılandı. Belediye Başkanları Zeytin Dalı Operasyonuna ve Kilis halkına destek vermek adına Kilis’e geldiler. Kentin farklı noktalarında Kilis esnafından alışveriş yaparak destek oldular.

 

SELAM VE DUA GETİRDİK
Alışverişinin ardından üs bölgesinde görev yapan askerler ile bir araya gelerek hal ve hatırlarını sordular memleketlerinden selam ve dua getirdiklerini ilettiler. Daha sonra Öncüpınar Sınır Kapısında hatıra fotoğrafı çektirerek Kilis’in ve Mehmetçiklerin her zaman yanında olduklarını ilettiler.

 

ALLAH ORDUMUZU MUZAFFER EYLESİN
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, “Ülkemizin bu zorlu süreçten her zaman olduğu gibi dimdik çıkacağına inanıyoruz. Kadınıyla erkeğiyle genciyle yaşlısıyla ülkemizin tüm fertlerinin sınır ötesinde hain teröristlerle kahramanca savaşan ordumuzun, Kahraman Mehmetçiğimizin yanında bizlerde bugün Kırıkkale’den kahraman Mehmetçiklerimiz ve komutanlarımıza moral için Öncüpınar’da bulanan askerlerimiz ve komutanlarımızı ziyaret ederek moral verdik. Allah ordumuzu muzaffer eylesin” dedi.

 

BİZE DESTEK VERMEK İÇİN GELDİLER
Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, “Gün birlik beraberlik günü, gün paylaşım, gün birbirimize destek olmak günü, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci bize destek vermek için geldiler. Sadece Kilis insanına destek olmak, Kilis insanının yanında olduğunu göstermek için buraya geldiler. Sabahtan beri esnafımızla alışveriş yapıyoruz. Burada ihtiyaç sahibi olan çocuklara ve ihtiyaç sahiplerine dağıtacağız. Ben başkanlarımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
Haber Yükle