Kırıkkalespor’da şok! Şimşir istifa etti

kirikkalesporda-istifa

Türk Metal Kırıkkalespor’da bugün üst üste şok gelişmeler yaşanıyor. Mahkemenin davayı reddetmesinin ardından sürekli yeni bir haber almak mümkün.

 

KUPA MAÇINDAN SONRA BIRAKACAK

Son olarak Türk Metal Kırıkkalespor Teknik Direktörü Hasan Erkin Şimşir istifa etti. Şimşir’in istifa gerekçesi ise, TM Kırıkkalespor’un bugün sonuçlanan mahkeme kararı olduğu öğrenildi. Henüz yazılı bir açıklama yapmayan Şimşir’in yarın Pendikspor ile oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası maçının ardından takımı bırakacağı öğrenildi.

 

GÖZLER SENDİKADA

Şimşir’in ardında gözler Türk Metal Sendikası’na çevrilirken, alınan bilgilere göre sendika yöneticilerinin karara çok sinirlendiği ve itiraz dilekçesi ile ilgili Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak’ın bilgisine başvurulacağı öğrenildi. Mahkeme kararına göre sendika 15 gün içerisinde Ankara Bölge Adliye Mahkemesine itirazda bulunabilecek. Aynı zamanda müfettiş raporlarının da kararı değiştirebileceği konuşuluyor.

 

KAYYUM’A SÜRE VERİLDİ

Öte yandan kayyum heyeti, kulübü bir kaç gün içerisinde Türk Metal Kırıkkalespor Başkanı Metin Karakuş’a teslim etmek zorunda. Karar sonrası Kırıkkale Belediyesi’nin ve Türk Metal Sendikası’nın nasıl bir tavır sergileyeceği merak konunu olurken, sendika cephesinin her an kulüpten elini çekebileceği konuşuluyor.

 

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
Haber Yükle