Kırıkkale MKE’nin yan sanayisi olmalı

tso-baskani

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor.

 

PROJE ÜRETİLMELİ

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı’ya ziyaret eden Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Süleyman Köstekli ve meslek oda başkanları ise, “Bugün bütün STK başkanlarımızla beraber birlik ve beraberlik içerisinde şehrimiz için çalışıyoruz. Proje üretmeliyiz. Birbirimize kenetlenerek, Kırıkkale’yi üst noktalara taşımalıyız” diye konuştu.

 

AVANTAJA SAHİBİZ

Kırıkkale’de kamu yatırımları bazında, devletin üzerine düşeni yaptığına dikkat çeken TSO Başkanı Varlı, “MKE, rafineri ve barajımız var, en önemlisi Başkent’e yakınız ve yollarımız bölünmüş yol. Kırıkkale her türlü avantaja sahip. Her şeyi devletten bekleyemeyiz. Biz de ne yapabiliriz buna bakmalıyız” dedi.

 

ELİMİZDE TUTMALIYIZ

TSO Başkanı Varlı da, “Biz ümidimizi ve umudumuzu Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ne bağladık. Orada 65 tane parsel olacak. MKEK’nin tedarikçileri orada olacak. Bin 200 parçayı MKEK dışarıda yaptırıyor. O teşviklerle o işadamlarını buralara getirirsek, MKEK’nin yan sanayisini Kırıkkale’de oluşturacağız. Buraya gelecek sanayicileri ise elimizde tutmamız gerekiyor” şeklinde konuştu.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet Siyaset

CHP seçim bürosunu açtı

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı seçim bürosunun açılışını hafta sonu düzenlediği açılışla gerçekleştirdi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in katıldığı açılışta milletvekili adayları tanıtıldı.   Kırıkkale’de partisinin seçim bürosunun açılışına...
post-image
Güncel Manşet Siyaset Yazarlar

Bu gemi Dağdelen’le yüzer

İnanmış olduğu davasına canı gönülden bağlı,önüne çıkan engellere aldırmayan,zorluklara göğüs geren,yılmaz bekçi,çalışkan İl başkanı.Teslim olduğu davasının her kademesinde göreve hazır,kibirden yoksun,tevazu ehli,yardımsever,sözünün eri,ilgili,fakirin dostu,kimsesizlerin yol arkadaşı,sırdaş ve dert ortağı....
Haber Yükle