Karakeçili’de aşure etkinliği

Karakeçili'de aşure etkinliği

Karakeçili ilçesinde, Karakeçili İlkokulu öğretmen ve öğrenci velilerince hazırlanan aşure öğrenci ve davetlilere ikram edildi.

 

KAYNAŞMAYI SAĞLAMAK
Okul Aile Birliği, öğretmenler ve öğrenci velileri tarafından temin edilen malzemelerden okulda hazırlanan aşure, okul bahçesinde öğrencilere ve davetlilere dağıtıldı. Okul Müdürü Haydar Durukan, bu etkinliklerle gelenek ve görenekleri yaşatmak, öğrencileri bilinçlendirmek ve öğretmenler ile öğrenci velileri arasında kaynaşmayı sağlamak istediklerini söyledi.

 

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI
Durukan, bu gibi birlikteliklerin öğrenci başarısını artırmaya da katkı sağlayacağını kaydetti. Etkinliğin sonunda belediye görevlileri tarafından öğrencilere çikolata dağıtıldı. Programa, Belediye Başkanı Hüseyin Özçelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Acar, veliler ve davetliler katıldı.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

Zincirleme kazada 4 kişi yaralandı

Kırıkkale’de meydana gelen zincirleme trafik kazasında 4 kişi yaralandı. Yaralılar, 112 Acil Sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı. Kırıkkale-Samsun karayolunda plakaları öğrenilemeyen kamyon, hafif ticari araç ve iki otomobil, Kırıkkale Yüksek...
Haber Yükle