Jandarmadan şekerli denetim

jandarma denetim

Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, karayollarının yanı sıra ilçe, belde ve köy yollarında bayram tedbirleri alırken, sürücülere şeker ve çikolata ikramında bulundu.

 

DRONLAR KULLANILDI

İl Jandarma Komutanlığı, vatandaşların huzurlu ve güvenli bir bayram geçirmesini sağlamak amacıyla ek tedbirler alırken, yol denetimleri ile trafik kontrollerini de artırdı. Özellikle trafik kazalarının önüne geçilmesi amacıyla ana yollar üzerinde görevlendirilen trafik ve asayiş ekipleri takviye edilerek halkın huzurlu ve güvenli seyahat edebilmesi için tedbirler aldı. Bu kapsamda dinlenme tesisleri ile mola noktalarında ek önlemler alınırken, trafiğin kontrol edilmesi için dronlar kullanıldı.

 

AŞIRI HIZ UYARISI

Seyahat eden vatandaşların araçlarını kontrol amaçlı durduran Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, bayramlarını kutlayıp, şeker ve çikolata ikramında bulundu. Jandarma Komutanlığı yetkilileri, önlemlerin bayram boyunca devam edeceğini belirtirken, mutlaka emniyet kemeri takılmasını, aşırı hız yapmamalarını ve uykusuz araç kullanmamaları konusunda uyarılarda bulunuyor.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
Haber Yükle