İtfaiye’nin 302’nci gurur yılı

itafiye

İtfaiye teşkilatının 302’nci kuruluş yıldönümü nedeniyle 25 Eylül- 1 Ekim tarihleri arasında düzenlenen kutlama etkinlikleri başladı. Hafta nedeniyle Kırıkkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personeli, Vali Mehmet İlker Haktankaçmaz, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve İtfaiye Müdürlüğü’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır’ı makamında ziyaret ederek, itfaiye aracı maketi hediye ettiler.

 

HEDİYE TAKDİM ETTİLER

İtfaiye Haftası nedeniyle Kırıkkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından başta eğitim ve tatbikat olmak üzere çeşitli etkinlikler programlandı. Kutlama haftası, teşkilat personelinin Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’yı ziyaret etmesiyle başladı. Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, itfaiye personelinin haftasını kutladıklarını belirtirken, “İtfaiyemiz 365 gün esasına dayanan yoğun bir çalışma temposu içerisindedir. Yaz, kış, bayram demeden şehrimizdeki hem yangın, hem kurtarma faaliyetlerinde büyük bir başarı ve özveriyle çalışmaktadırlar. Acil durumlarda en kısa zamanda yetişen ve dünya standartlarında hizmet veren itfaiye teşkilatımız Kırıkkale’nin gururudur” dedi.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Ekonomi Manşet

Teknoparklarda vergisel destek

Kırıkkale Teknopark ve Kırıkkale Üniversitesi TTO tarafından “Teknoparklarda Vergisel Destek ve Teşvik Uygulamaları ve ArgePortal Eğitimi” düzenlendi. ÖNEMLİ KATILIM SAĞLANDI Kırıkkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Şehit Aydın Çopur Konferans Salonu’nda...
Haber Yükle