İşsizlikle etkin mücadele

İSSİZLİK

MESLEK DANIŞMANLK HİZMETLERİ, İŞ ARAYANLARA VE İŞVERENLERE KATKI SAĞLAYACAK

 

Çalışma ve Sosyal Güvelik Bakanlığı Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Bilge Aydın ve İŞKUR Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahim Şenocak, Kırıkkale İŞKUR Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Müdür Nazım Ulu’dan bilgi alan yetkililer, işsizlikle mücadelenin daha etkin şekilde sürdürüleceğini ifade ettiler.

 

İZLEME VE DEĞERLENDİRME SİSTEMİ

İŞKUR Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahim Şenocak ve İŞKUR İş ve Meslek Danışmanlığı Dairesi Başkanı Sinan Temur Çalışma ve İş Kurumu Kırıkkale İl Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirdiler. İZDES (İzleme ve Değerlendirme sistemi) hakkında Çalışma ve Sosyal Güvelik Bakanlığı Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Bilge Aydın bilgi verdi.

 

AMACIMIZ KALİTELİ HİZMET SUNMAK

Şenocak, kurum hedefleri ve Kırıkkale İşgücü Piyasası hakkında İş ve Meslek Danışmanlarının görüşlerini alarak vatandaşlara kaliteli hizmet sunabilmek için yapılması gerekenler belirtildi.

İŞKUR İş ve Meslek Danışmanlığı Dairesi Başkanı Sinan Temur; İş ve Meslek Danışmanlığı hizmetlerinin iş arayanlara ve işverenlere nasıl daha faydalı olabileceği hakkında görüşlerini anlattı.

 

MÜDÜR ULU, YETKİLİLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Toplantıda İŞKUR İl Müdürü Nazım ULU, ziyaretlerinden dolayı Çalışma ve Sosyal Güvelik Bakanlığı Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Bilge Aydın’a,  İŞKUR Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahim Şenocak’a ve İŞKUR İş ve Meslek Danışmanlığı Dairesi Başkanı Sinan Temur’a teşekkür etti.

 

 

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

Feci kazada 10 kişi yaralandı

Kırıkkale’de iki otomobilin çarpıştığı kazada, 3’ü çocuk, 10 kişi yaralandı. Kaza, Kırıkkale- Samsun karayolunun 30’uncu kilometresinde meydana geldi. Bünyamin Altınok yönetimindeki 06 FG 4542 plakalı otomobil, karşı yönden gelen...
post-image
Güncel Manşet

Şehitlikte bayramlaşma

Kırıkkale Valisi Mehmet İlker Haktankaçmaz ve beraberindekiler, Kırıkkale Şehitliğini ziyaret ederek, şehit mezarlarına karanfil bıraktı. Şehitlikteki program, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve İl Müftüsü Şahin Yıldırım’ın dua etmesiyle başladı. Vali...
Haber Yükle