Hastalara en güzel moral

hastalara moral

Kırıkkale İl Müftüsü Şahin Yıldırım, 2017 yılı Kutlu Doğum haftası dolayısı ile Kamu Hastaneler Genel Sekreterliğine Bağlı Yüksek İhtisas Hastanesini ziyaret ederek hastaları ziyaret ederek gül verdi.

 

GEÇMİŞ OLSUN

İl Müftülüğü hafta dolayısıyla Önce Hastane Yöneticisi Uz.Dr. Tekin Akçayı  ziyaret etti. Ziyarette İl Müftü Yardımcıları Hastane Müdür yardımcıları hazır bulundu. Daha sonra Müftülük ekibiyle beraber, hastane yönetimi, çalışanları ve hastalara gül dağıtımı gerçekleştirdi. İl Müftüsü Şahin Yıldırım, Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle gül ve kitap takdiminde bulundu. Daha sonra servislerde yatan hastalar ziyaret edildi. Hastalara, refakatçilerine, muayeneye gelenlere “Geçmiş Olsun” dilekleri iletilirken hastane personeline de başarılarının devamı dileklerinde bulunuldu.

 

200 GÜL DAĞITILDI

Ziyarette Peygamberimizin ve Kutlu Doğum Haftası’nın simgesi haline gelen ‘Gül’ tüm hasta, hasta yakınları ve hastane personeline hediye edilirken, hastalar ve hasta yakınları İl Müftülüğü tarafından gerçekleşen bu güzel ziyaretten duydukları mutluluğu ifade ettiler. İl Müftüsü Yıldırım konu hakkında “Hastalarımıza bir nebze moral ve onların mutlu olmaları bizi sevindirir. Kendilerine gül takdiminde bulunduk, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Kutlu doğumda onlarında unutulmadığını hatırlatmak istedik. Sosyal hayatın her alanında olmalıyız” dedi. Hastane Yöneticisi Uzman Doktor Tekin Akça ise Kutlu Doğum Haftası Münasebetiyle hastaneyi ziyaret eden Müftü Yıldırım’a müftülük çalışanlarına Peygamberimizi anımsatan 200 gülü hastalarımıza dağıtımından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

Kırıkkale’de uyuşturucu operasyonu

KIRIKKALE (AA) – Kırıkkale’de uyuşturucu sattığı iddiasıyla gözaltına alınan kişi tutuklandı. İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, sokakta uyuşturucu satışı yapan, “torbacı” olarak nitelendirilen kişilere yönelik operasyon yaptı....
post-image
Güncel Manşet

Saran’dan Kırıkkale’ye spor salonu

  KIRIKKALE (AA) – Saran Holding tarafından yaptırılan 18’inci spor salonu Kırıkkale’nin Delice ilçesine bağlı Çerikli beldesinde törenle hizmete açıldı. Atatürk Spor Salonu’nun açılışı dolayısıyla Çerikli Atatürk Ortaokulu’nda tören düzenlendi. Vali...
Haber Yükle