Haktankaçmaz’dan iadeyi ziyaret

vali

Kırıkkale Valisi Dr. M. İlker Haktankaçmaz, bir süre önce kendisine ziyarette bulunan Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı ile bir süre görüştü.

 

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Vali Haktankaçmaz iadeyi ziyaretler kapsamında Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ile Vakıflar Bankasını ziyaret etti. İlk olarak Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını ziyaret eden Vali Haktankaçmaz´ı, burada Başkan Ahmet Varlı ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Vali Haktankaçmaz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına seçilen Varlı´yı tebrik ederek başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbet etti.

 

ÇALIŞMALARDAN BİLGİ EDİNDİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Varlı´da, bu nazik iadeyi ziyaretleri için Vali Haktankaçmaz´ a teşekkür etti. Daha sonra Vakıflar Bankası Kaletepe Şube Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Haktankaçmaz´ı Banka Müdürü İlhan Şahin karşıladı. Ziyarette Vali Haktankaçmaz, Şahin ile bir süre sohbet etti. Vakıflar Bankası Kaletepe Şube Müdürü Şahin de, ziyaretlerinden dolayı Vali Haktankaçmaz´a teşekkür etti.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
Haber Yükle