Hacılar sil baştan

hacilar-guzel

 

Hacılar Belediyesi yol yapım çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında kasaba merkezinde ki yollara asfaltın yanı sıra kilit parke çalışmaları da yapılıyor.

 

HER ŞEY HACILAR İÇİN

Hacılar Belediyesi yaz aylarının son çalışmaları yapılıyor. Belde merkezinde asfaltlama çalışmaları devam ederken, ana yollar baştan sona yenileniyor. Beldenin iç yollarının tamamını yenilemek ve otoban yolu hali almasını hedeflediklerini belirten Hacılar Belediye Başkanı Menduh Bağrıaçık, asfaltın yanı sıra kilit parke çalışmaları da yapıldığını söyledi. Bağrıaçık yaptığı açıklamada, “Kasabamızın yolları otoban yolu halini almak için hız kesmeksizin devam ediyor. Biz Bir Olduğumuz Beraber Olduğumuz Sürece Bize Hizmet Az Gelir… Yolumuz Kasabamıza Hayırlı Olsun. Her şey Hacılar için diyerek yola çıktık” ifadelerini kullandı.

 

HALKAMIZA HAYIRLI OLSUN

Bağrıaçık, “ Bugün şükürler olsun ki kasaba halkımıza daha iyi hizmet vermek için gece gündüz çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Beldemizin tüm yollarını yenilemek için çalışmalarımıza hız verdik, yaz ayları ile birlikte belde merkezimizde birçok yolun yapımını tamamladık. Biz bir olduğumuz zaman önümüzde hiçbir engel olamaz. Yollarımız belde halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet Siyaset

CHP seçim bürosunu açtı

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı seçim bürosunun açılışını hafta sonu düzenlediği açılışla gerçekleştirdi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in katıldığı açılışta milletvekili adayları tanıtıldı.   Kırıkkale’de partisinin seçim bürosunun açılışına...
post-image
Güncel Manşet Siyaset Yazarlar

Bu gemi Dağdelen’le yüzer

İnanmış olduğu davasına canı gönülden bağlı,önüne çıkan engellere aldırmayan,zorluklara göğüs geren,yılmaz bekçi,çalışkan İl başkanı.Teslim olduğu davasının her kademesinde göreve hazır,kibirden yoksun,tevazu ehli,yardımsever,sözünün eri,ilgili,fakirin dostu,kimsesizlerin yol arkadaşı,sırdaş ve dert ortağı....
Haber Yükle