Geleceğin şampiyonları

Kırıkkale’de meslek lisesi öğrencisi atletizmde aldığı başarısı altın madalya ile ödüllendirildi. Keskin İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Berat Haydar Singer okullar arası düzenlenen atletizm yarışmasında birinci olarak altın madalya kazandı.

 

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ
Okul Müdürü Harun Bahçepınar yaptığı açıklamada, öğrencinin başarısından dolayı büyük memnuniyet duyduklarını söyledi. Öğrencilerin okuldaki derslerin yanı sıra çeşitli etkinliklerde de önemli başarılar elde ettiklerini belirten Bahçepınar, “Kırıkkale’de okullar arası 800 ve 1500 metre atletizm yarışmalarında öğrencimiz Berat Haydar Singer birinci olarak iki altın madalya kazandı. Öğrencimizi ve öğrencimizin başarıya ulaşmasında emeği olan öğretmenlerimize teşekkür ederim.” dedi. Dereceye giren öğrencinin madalyası, Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde düzenlenen törenin ardından verildi.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

FETÖ operasyonu

Kırıkkale merkezli 7 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’nın (FETÖ/PDY) “askeri mahrem yapılanması”na yönelik soruşturma kapsamında 7’si muvazzaf 8 şüpheli hakkında yakalama kararı verildi. 8 ŞÜPHELİ HAKKINDA YAKALAMA KARARI...
Haber Yükle