Geleceğe kayıtsız kalma!

CEM KUCUK

Ekonominin güçlenmesi amacıyla çeşitli çalışmalar gerçekleştiren Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası, NTV Ekonomi Yorumcusu ve Cumhurbaşkanı Ekonomi Danışmanı Prof. Dr. Cem Kılıç’ı konuk edecek.

 

ÖNEMLİ BİLGİLER VERECEK

NTV Ekonomi Yorumcusu ve Cumhurbaşkanı Ekonomi Danışmanı Prof. Dr. Cem Kılıç, Ticaret ve Sanayi Odası’nın daveti üzerine 23 Mayıs 2017 Salı günü saat 14.00’te (yarın) Kırıkkale’de işverenlerle buluşacak. 2023 hedefinde ekonomide en iyi 10 ülke arasına girmeyi planlayan Türkiye’de bu konu hakkında önemli çalışmalar yapılıyor.  İş dünyasıyla gerçekleştirilen konferanslarda istihdama katkı veren şirket yöneticileri bilgilendirilerek devlet desteğinin verildiği hatırlatılıyor.

 

ÇALIŞMALAR YAPILIYOR

Konu hakkında açıklamalarda bulunan TSO Başkanı Ahmet Varlı, “Türkiye’de ekonominin güçlenmesi, işverenlerin istihdama katkı vermesi amacıyla önemli şekilde ekonomi alanında konferans gerçekleştiriliyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın başlattığı ‘Ekonomide Milli Seferberlik’ kapsamında da bizlerde Kırıkkale’de önemli çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

 

“ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRIZ

Başkan Varlı, “Bu kapsamda NTV Ekonomi Yorumcusu ve Cumhurbaşkanı Ekonomi Danışmanı Prof. Dr. Cem Kılıç 23 Mayıs 2017 Salı günü saat 14.00’te Odamızın konferans salonunda ‘Geleceğe Kayıtsız Kalma!’ adı altında işverenlere yönelik bilgiler, çalışanlara yönelik kıdem tazminatı, güncel istihdam teşvikleri gibi çeşitli bilgiler aktarılacak. Ekonominin daha da güç kazanması adına üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazırız” dedi.

 

Kaynak: İl gazetesi

 

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
Haber Yükle