EXPO 2016 geliyor

expo

İl Kültür ve Turizm Müdürü Yahya Kemal Er, EXPO 2016 Şehrine Geliyor – Tanıtım Gezileri adlı proje kapsamında, EXPO fuarının bugün Kırıkkale’ye geleceğini ifade etti. Cumhuriyet Meydanı’nda saat 10.00’da başlayacak fuar, bugün ve yarın sürecek.

 

ÇİÇEK VE ÇOCUK TEMASI

EXPO 2016 Şehrine Geliyor – Tanıtım Gezileri adlı proje kapsamında, bugün Cumhuriyet Meydanı’nda çiçek ve çocuk teması ile bugün Cumhuriyet Meydanı’nda sergi açılacak. Konu hakkında açıklamalarda bulunan İl Kültür ve Turizm Müdürü Yahya Kemal Er, “EXPO 2016 Şehrine Geliyor – Tanıtım Gezileri Etkinliğini, 23 – 24 Eylül 2016 tarihlerinde, 10:00 – 22:00 saatleri arasında, İlimiz, Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilecek” dedi.

 

SİNEMA VE TOPLANTI SALONU

Müdür Er, “Ülkemizin ev sahipliğini yaparak Antalya’da düzenlediği, Çiçek ve Çocuk teması ile birçok önemli etkinliği içerisinde barındıran EXPO 2016’nın şehirlerde tanıtılması amacıyla düzenlenen EXPO 2016 Şehrine Geliyor – Tanıtım Gezileri adlı proje kapsamında bir (1) Mobil Tır – Sinema ve Toplantı Salonu, bir (1) Mobil Led Kamyon, sekiz (8) kişilik eğitim ve teknik ekibi ile birlikte 23 – 24 Eylül 2016 tarihlerinde İlimizde etkinlik gerçekleştirmek istediklerini talep etmektedirler” şeklinde konuştu.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet Siyaset

CHP seçim bürosunu açtı

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı seçim bürosunun açılışını hafta sonu düzenlediği açılışla gerçekleştirdi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in katıldığı açılışta milletvekili adayları tanıtıldı.   Kırıkkale’de partisinin seçim bürosunun açılışına...
post-image
Güncel Manşet Siyaset Yazarlar

Bu gemi Dağdelen’le yüzer

İnanmış olduğu davasına canı gönülden bağlı,önüne çıkan engellere aldırmayan,zorluklara göğüs geren,yılmaz bekçi,çalışkan İl başkanı.Teslim olduğu davasının her kademesinde göreve hazır,kibirden yoksun,tevazu ehli,yardımsever,sözünün eri,ilgili,fakirin dostu,kimsesizlerin yol arkadaşı,sırdaş ve dert ortağı....
Haber Yükle