Ekonomi güçlenir

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale İl Başkanı Ahmet Önal, son günlerde gündemde olan Askeri Birliklerin Kırıkkale´ye taşınması konusuyla ilgili olarak yaptığı yazılı basın açıklamasında, Askeri Birliklerin Kırıkkale´ye taşınmasının istihdam açısından Kırıkkale´ye büyük fayda sağlayacağını belirtti.

 

ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR YAPILABİLİR

Önal, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “15 Temmuz´da yaşanan darbe girişimiyle FETÖ Terör Örgütü ve Paralel Devlet Yapılanmasının ülkemizde sivil halkı katlettiğine, uçaksavarlarla vatandaşlarımızı şehit etmelerine, ülkemizin Gazi Meclisini bombalamalarına hep birlikte şahit olduk. Ancak bu yapıya halkımız geçit vermemiş, halkımız devletine ve demokrasiye sahip çıkmış ve yeni bir kahramanlık örneği sergilemiştir. Tüm Cumhuriyet Halk Partisi kadroları başta Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere bu darbe girişimine karşı dün olduğu gibi bugün de tüm gücüyle direnmiş, demokrasimize sahip çıkmıştır.”

 

ASKERİ BİRLİK VE TUGAYLARI

“Bu anlamda FETÖ suç örgütünün temizlenmesi için görev yapan tüm güvenlik güçlerimize bir kez daha görevlerinde başarılar diliyoruz. Ayrıca son günlerde özellikle Ankara´da bulunan bazı birlik ve tugayların şehir dışına taşınması konusunda görüşler ortaya çıkmıştır. Ankara´da bulunan bu askeri birlik ve tugayların Kırıkkale´ye taşınması şehrimizin gelişimi açısından oldukça faydalı olacaktır.

 

 

 

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

5 kişi yaralandı

Kırıkkale’de otomobilin trafik işaret levhalarına çarptıktan sonra takla atarak devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı. KARŞI ŞERİDE GEÇEREK DEVRİLDİ Alınan bilgiye göre, Gültekin Arslan (46) idaresindeki...
post-image
Güncel Manşet

9 bin 371 traktör var

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, traktör sayısında Manisa’nın birinciliğini sürdürdüğünü bildirdi. Bayraktar, “Kırıkkale’de 9 bin 371 traktör bulunuyor” dedi. KIRIKKALE VE DİĞER BÖLGELER Türkiye Ziraat...
Haber Yükle