Haber
Dişli rakip
5 Eylül 2016

Dişli rakip

 

Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur kuraları, Türkiye Futbol Federasyonu İcra ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez nezaretinde belirlendi. 72 takımın katılacağı 1. Tur müsabakaları tek maç eleme usulüne göre ve bölgesel olarak oynanacak. Müsabakalar sonucu rakiplerini eleyen 36 takım 2. Tur müsabakalarına katılmaya hak kazanacak.

 

Çekilen kura sonucu Türk Metal Kırıkkalespor’un rakibi 2. Ligden düşen Orduspor oldu. Bu sezona iddialı bir giriş yapan Orduspor ilk maçında Bayrampaşa’yı 3-1 yenerek geçti. Lige -9 ceza puanıyla başlayan Orduspor, hem genç hemde tecrübeli futbolculara yer veriyor.

 

Orduspor ile Kırıkkalespor arasında oynanacak olan Türkiye Kupası 1. Tur maçı 6 Eylül Salı günü saat 14.30’da 19 Eylül Stadyumu’nda oynanacak.

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 1. ELEME TURU MÜSABAKALARI

06.09.2016

ORDUSPOR

TÜRK METAL KIRIKKALESPOR

19 EYLÜL STADI

14:30

ARAKLI 1961 SPOR

YOMRASPOR

ARAKLI İLÇE STADI

14:30

PAZARSPOR

DÜZYURTSPOR

PAZAR İLÇE STADI

14:30

SERHAT ARDAHAN SPOR

BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE

HALİL EFENDİ SENTETİK SAHASI

14:30

24ERZİNCANSPOR

MUŞ SPOR FC

ERZİNCAN 13 ŞUBAT ŞEHİR STADI

14:30

12 BİNGÖLSPOR

DERSİMSPOR

14:30

ELAZİZ BELEDİYESPOR

IĞDIR ARAS SPOR

ELAZIĞ ATATÜRK STADI

14:30

VAN BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR

KURTALAN SPOR

VAN ATATÜRK ŞEHİR STADI

14:30

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.

16 MAYIS ŞEHİR STADI

14:30

CİZRE SPOR

HAKKARİ SPOR FK

CİZRE İLÇE STADI

14:30

KARAMAN BELEDİYESPOR

TARSUS İDMANYURDU

KEMAL KAYNAŞ STADI

15:00

KIRIKHANSPOR

KOZAN BLD.SPOR

KIRIKHAN İLÇE STADI

15:00

SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR

KİLİS BELEDİYESPOR

SARAYÖNÜ İLÇE STADYUMU

15:00

NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK

68 AKSARAY BELEDİYESPOR

GAZİ STADI

15:00

ANKARA ADLİYESPOR

ERBAASPOR

OSTİM STADI

15:00

ÇORUM BLD.SPOR

BARTINSPOR

DR.TURHAN KILIÇCIOĞLU STADI

15:00

ANKARA DEMİRSPOR

YENİ AMASYA SPOR

TCDD ANKARA DEMİRSPOR STADI

15:00

HALİDE EDİP ADIVARSPOR

ÇATALCASPOR

VEFA STADI

15:30

SİLİVRİSPOR

EDİRNESPOR

SİLİVRİ STADI

15:30

KARTALSPOR

MALTEPESPOR

KARTAL STADI

15:30

BEYLERBEYİSPOR

SANCAKTEPE BLD.SPOR

BEYLERBEYİ 75.YIL STADI

15:30

TEKİRDAĞSPOR

BAYRAMPAŞA

TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL STADI

15:30

SULTANGAZİ SPOR

SULTANBEYLİ BLD.SPOR

CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ

15:30

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

GÖLCÜKSPOR

DARICA İLÇE STADI

15:30

DERİNCE SPOR A.Ş.

SAKARYASPOR A.Ş.

İZMİT İSMETPAŞA STADI

15:30

DÜZCESPOR

KOCAELİSPOR

DÜZCE 18 TEMMUZ STADI

15:30

YEŞİL BURSA A.Ş.

KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.

MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ

15:30

DARDANELSPOR A.Ş.

ORHANGAZİSPOR

18 MART STADI

15:30

KÜTAHYASPOR

DENİZLİ B.Ş.BLD.SPOR

DUMLUPINAR STADI

15:30

TİRE 1922 SPOR

UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.

TİRE 4 EYLÜL STADI

15:30

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR

BERGAMA BLD.SPOR

MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSİ

15:30

BODRUM BLD.BODRUMSPOR

MUĞLASPOR

BODRUM İLÇE STADI

15:30

KIZILCABÖLÜKSPOR

ALTAY

KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI

15:30

KEMERSPOR 2003

PAYASSPOR

DR.FEHMİ ÖNCEL STADI

15:30

MANAVGAT SPOR

ERZİN BLD.SPOR

EVRENSEKİ STADI

15:30

AFJET AFYONSPOR

YOZGATSPOR 1959 FK

AFYONKARAHİSAR YENİ ŞEHİR STADI

15:30


Bir Yorum Yap

Haber
Bu Web Sitesi Yahşi Medya Tarafından Tasarlanmıştır.
Haber Giriş Tarihi: 5 Eylül 2016

Dişli rakip

Dişli rakip

 

Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur kuraları, Türkiye Futbol Federasyonu İcra ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez nezaretinde belirlendi. 72 takımın katılacağı 1. Tur müsabakaları tek maç eleme usulüne göre ve bölgesel olarak oynanacak. Müsabakalar sonucu rakiplerini eleyen 36 takım 2. Tur müsabakalarına katılmaya hak kazanacak.

 

Çekilen kura sonucu Türk Metal Kırıkkalespor’un rakibi 2. Ligden düşen Orduspor oldu. Bu sezona iddialı bir giriş yapan Orduspor ilk maçında Bayrampaşa’yı 3-1 yenerek geçti. Lige -9 ceza puanıyla başlayan Orduspor, hem genç hemde tecrübeli futbolculara yer veriyor.

 

Orduspor ile Kırıkkalespor arasında oynanacak olan Türkiye Kupası 1. Tur maçı 6 Eylül Salı günü saat 14.30’da 19 Eylül Stadyumu’nda oynanacak.

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 1. ELEME TURU MÜSABAKALARI

06.09.2016

ORDUSPOR

TÜRK METAL KIRIKKALESPOR

19 EYLÜL STADI

14:30

ARAKLI 1961 SPOR

YOMRASPOR

ARAKLI İLÇE STADI

14:30

PAZARSPOR

DÜZYURTSPOR

PAZAR İLÇE STADI

14:30

SERHAT ARDAHAN SPOR

BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE

HALİL EFENDİ SENTETİK SAHASI

14:30

24ERZİNCANSPOR

MUŞ SPOR FC

ERZİNCAN 13 ŞUBAT ŞEHİR STADI

14:30

12 BİNGÖLSPOR

DERSİMSPOR

14:30

ELAZİZ BELEDİYESPOR

IĞDIR ARAS SPOR

ELAZIĞ ATATÜRK STADI

14:30

VAN BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR

KURTALAN SPOR

VAN ATATÜRK ŞEHİR STADI

14:30

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.

16 MAYIS ŞEHİR STADI

14:30

CİZRE SPOR

HAKKARİ SPOR FK

CİZRE İLÇE STADI

14:30

KARAMAN BELEDİYESPOR

TARSUS İDMANYURDU

KEMAL KAYNAŞ STADI

15:00

KIRIKHANSPOR

KOZAN BLD.SPOR

KIRIKHAN İLÇE STADI

15:00

SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR

KİLİS BELEDİYESPOR

SARAYÖNÜ İLÇE STADYUMU

15:00

NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK

68 AKSARAY BELEDİYESPOR

GAZİ STADI

15:00

ANKARA ADLİYESPOR

ERBAASPOR

OSTİM STADI

15:00

ÇORUM BLD.SPOR

BARTINSPOR

DR.TURHAN KILIÇCIOĞLU STADI

15:00

ANKARA DEMİRSPOR

YENİ AMASYA SPOR

TCDD ANKARA DEMİRSPOR STADI

15:00

HALİDE EDİP ADIVARSPOR

ÇATALCASPOR

VEFA STADI

15:30

SİLİVRİSPOR

EDİRNESPOR

SİLİVRİ STADI

15:30

KARTALSPOR

MALTEPESPOR

KARTAL STADI

15:30

BEYLERBEYİSPOR

SANCAKTEPE BLD.SPOR

BEYLERBEYİ 75.YIL STADI

15:30

TEKİRDAĞSPOR

BAYRAMPAŞA

TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL STADI

15:30

SULTANGAZİ SPOR

SULTANBEYLİ BLD.SPOR

CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ

15:30

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

GÖLCÜKSPOR

DARICA İLÇE STADI

15:30

DERİNCE SPOR A.Ş.

SAKARYASPOR A.Ş.

İZMİT İSMETPAŞA STADI

15:30

DÜZCESPOR

KOCAELİSPOR

DÜZCE 18 TEMMUZ STADI

15:30

YEŞİL BURSA A.Ş.

KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.

MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ

15:30

DARDANELSPOR A.Ş.

ORHANGAZİSPOR

18 MART STADI

15:30

KÜTAHYASPOR

DENİZLİ B.Ş.BLD.SPOR

DUMLUPINAR STADI

15:30

TİRE 1922 SPOR

UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.

TİRE 4 EYLÜL STADI

15:30

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR

BERGAMA BLD.SPOR

MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSİ

15:30

BODRUM BLD.BODRUMSPOR

MUĞLASPOR

BODRUM İLÇE STADI

15:30

KIZILCABÖLÜKSPOR

ALTAY

KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI

15:30

KEMERSPOR 2003

PAYASSPOR

DR.FEHMİ ÖNCEL STADI

15:30

MANAVGAT SPOR

ERZİN BLD.SPOR

EVRENSEKİ STADI

15:30

AFJET AFYONSPOR

YOZGATSPOR 1959 FK

AFYONKARAHİSAR YENİ ŞEHİR STADI

15:30

Yorumlar



Gazete Kale'yi Facebook'ta Beğen

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Yukarı Çık