Dağdelen’den, Haktankaçmaz’a ziyaret

Dağdelen’den, Haktankaçmaz’a ziyaret

Kırıkkale Valisi Dr. M. İlker Haktankaçmaz, Adalet ve Kalkınma Partisi Kırıkkale İl Başkanlığına atanan Nuh Dağdelen ile beraberinde İl Yönetim Kurulu Üyesi Savaş Geyik ve İl Genel Meclis Üyesi Şerafettin Atalay’ı makamında kabul etti.

 

ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ
Vali Haktankaçmaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İl Başkanlığına atanan Dağdelen’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Dağdelen, milletin ve partinin hedefleri doğrultusunda çalışmalar yapacaklarını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önderliğinde 2023 hedeflerine yürüyeceklerini belirten Dağdelen, bu konuda İl Teşkilatı olarak üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yapacaklarını ve tüm teşkilat olarak çalışacaklarını bildirdi.

 

ALLAH RIZASINI KAZANMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
Yaptıkları her işte Allah rızasını kazanmanın önemli olduğunu ve bunun için çalıştıklarını belirten Dağdelen, siyasette sevap ve günahların olabileceğini ve kendilerinin sevap kazanmak, insanların ihtiyacını karşılayacak işler yapmak istediklerini belirterek, ‘Halka hizmet hakka hizmet’ anlayışıyla yola çıktıklarını kaydetti.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

Zincirleme kazada 4 kişi yaralandı

Kırıkkale’de altı aracın karıştığı kazada 3’ü çocuk 4 kişi yaralandı. Kaza nedeniyle trafiğe kapanan Ankara-Kırıkkale karayolu, araçların kaldırılmasıyla ulaşıma açıldı. Ankara-Kırıkkale karayolunda sürücüleri belirlenemeyen 6 otomobil çarpıştı. Kazada, Tuğba...
post-image
Güncel Manşet

Çocuklara bayram hediyesi

Kırıkkale’de bir yardım derneği, Kurban Bayramı öncesinde yetim, öksüz, yardıma muhtaç ve Türkiye’ye sığınan Suriyeli ailelerin çocuklarına giysi yardımında bulunuyor. İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR Merhamet İslami Eğitim Yardım Derneği, başlattığı yardım...
Haber Yükle