CHP’den Valiye Ziyaret

chp-2-620x330

CHP Kırıkkale İl Başkanı Ahmet Önal ve yönetim kurulu üyeleri Kırıkkale Valisi M. İlker Haktankaçmaz’ı ziyaret ettiler.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı  Av. Ahmet ÖNAL  İl ve İlçe yönetim kurulu ve olduk ca  kalabalık olan  partililer 28.07.2016  günü  saat 10:30  valimiz sayın  Mehmet  İlker HAKTANKAÇMAZ  İle birlikte  valilik toplantı salonun da  ülkemizde meydana gelen  güncel  gelişmeler hakkında  istişarede bulundular.

Konuşmada  söz alan Cumhuriyet Halk Partisi  İl Başkanı  Av. Ahmet ÖNAL  Darbe  girişiminin yapıldığı  gün  sayın valimizle  gece  yarısı  yaptıkları görüşmede  Cumhuriyet Halk Partisinin  kararlı duruşunun net olduğunu  Cumhuriyet Halk Partisinin dün olduğu gibi bugün de darbeler karşı  olduğunu  vurguladı .Yapılan bu darbe teşebbüsüne  karşı  Cumhuriyet  Halk  Partisi Kırıkkale il  örgütü olarak  devletin yanın da sonuna  kadar durmaya  devam edeceğini söyledi.

Vali Sayın  Mehmet İlker HAKTANKAÇMAZ  Cumhuriyet Halk  Partisi  İl Başkanı  Ahmet ÖNAL  tüm  Cumhuriyet Halk Partili’ lerin darbe girişiminin yapıldığı  geceden itibaren  Demokrasiden yana  tutumu  dolayısı ile tüm Cumhuriyet Halk Partililere teşekkür etti..

Oldukca  sıcak ve Samimi  havada gerçekleşen  toplantı  bir saat kadar sürdü.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

5 kişi yaralandı

Kırıkkale’de otomobilin trafik işaret levhalarına çarptıktan sonra takla atarak devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı. KARŞI ŞERİDE GEÇEREK DEVRİLDİ Alınan bilgiye göre, Gültekin Arslan (46) idaresindeki...
post-image
Güncel Manşet

9 bin 371 traktör var

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, traktör sayısında Manisa’nın birinciliğini sürdürdüğünü bildirdi. Bayraktar, “Kırıkkale’de 9 bin 371 traktör bulunuyor” dedi. KIRIKKALE VE DİĞER BÖLGELER Türkiye Ziraat...
Haber Yükle