Bu olay Kırıkkale’yi kızdırdı!

Netflix’te yayınlanan 4 bölümlük Collateral dizisinde tepki çeken diyaloglar yer aldı. Sam ve Berna’nın konuştuğu sahnede, çocukluğunun Kırıkkale’de geçtiğini söyleyen Berna, her sabah Türkiye’de uyanmadığı için şürkettiğini ve Kırıkkale’nin dünyanın en berbat yeri olduğunu söylüyor.

 

 

 

KIRIKKALELİLER CEVAP BEKLİYOR!

2004’te başrolünde Tom Cruise’un oynadığı Collateral’ın dizi versiyonu 9 Mart’ta Netflix’te yayınlandı. Mini bir dizi olarak yayınlanan Collateral 4 bölümden oluşuyor. Dizide bir pizza kuryesinin öldürülmesi araştırılırken dallanıp budaklanan olaylar anlatılıyor. Mini dizide dedektif DI Kip Glaspie’yi Carrey Mulligan canlandırıyor. Ayrıca July Namir, Billie Piper, Nicola Walker ve John Simm gibi isimler de var. “Türkiye’de uyanmadığım için şükrediyorum” Onedio’da yer alan habere göre dizide, Sam ve Berna’nın konuştuğu sahnede, Berna çocukluğunun Kırıkkale’de geçtiğini söylüyor. Her sabah Türkiye’de uyanmadığı için şükrettiğini söyleyen Berna, Kırıkkale için dünyanın en berbat yeri olduğunu söylüyor.

3 yorum
 1. tarafsız 9 ay ago
  Reply

  Bugün haber71 okudum 425bindi demiş nüfus vali behiç çelik şimdi 280bin o kadar geriledi hem nüfus olarak hem gelişemiyor aslında yapacak da bişey yok haksız sayılmaz malesef gerçekler acı yozgat nevşehir kırşehir buralarda kötü buralardada yapacak bişey yok içanadolunun genel durumu..

 2. hakan 9 ay ago
  Reply

  Önüne ne konursa seçen seçmen,ufku olmayan siyasiler ve siyasilerin emrindeki vizyonsuz bürokratlar olduğu sürece Kırıkkale dahada geriye gider…sebep sonuç ilişkisi normal değilmi…

 3. Bu aralar kırıkkalemiz üzerinde çirkin oyunlar dönüyor. Yetkililerin bu oyunlara artık müdahale etmesi lazım.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
Haber Yükle