Bildik: “Biz, Yunanistan’ın bir ilçesi değiliz”

BİLDİK

Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, spor alanında kendilerine sağlanmayan desteklere yönelik çok sert konuştu. Bildik, “Kime desek faydasız herkes kör, herkes sağır. Biz Sulakyurt Ermenistan’ın ya da Yunanistan’ın bir ilçesi değiliz.”dedi.

 

 

İNANMIŞ İLÇENİN ÇOCUKLARI 
Bildik, “Türkiye Cumhuriyeti’nin Kırıkkale ili Sulakyurt ilçesiyiz. Torpilli ilçelerin Sahası var takımı yok. Bizde iman kuvveti Cengaverlerle dolu takım var ama saha yok. İnanmış İlçenin çocukları açıklamasına devam eden Sulakyurt ilçe belediye başkanı İsmail Bildik bu vurdum duymazlık ne zamana kadar devam edecek. Kırıkkale de bazı ilçelerde futbol sahası ve ama futbol takımı yok.

 

 

HİÇ KİMSE DESTEK SAĞLAMIYOR 

“Bizim futbol takımı var ama futbol oynayacak sahamız yok. Biz Sulakyurt belediyesi olarak diğer ilçelere yapılan futbol sahasının aynısından bizde istiyoruz. Hatta Kırıkkale’de bulunan yerel ve ulusal gazeteler Sulakyurt gündeme taşımalarına rağmen hiçbir kimseden ses dahi yok. Biz muhalefete partisi olduk diye mi yapılıyor ayrımcılık. Biz Sulakyurt’lu gençlerimiz kötü alışkanlıklardan uyuşturucu dan kurtulsun diye gençleri spora yönlendiriyoruz artık. Sesimize kulak verin. Sulakyurtspor birinci amatör kümeye yükseldi. Ama hala ilçede doğru düzgün futbol sahamız yok. Bir an önce saha istiyoruz” dedi.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

Zincirleme kazada 4 kişi yaralandı

Kırıkkale’de altı aracın karıştığı kazada 3’ü çocuk 4 kişi yaralandı. Kaza nedeniyle trafiğe kapanan Ankara-Kırıkkale karayolu, araçların kaldırılmasıyla ulaşıma açıldı. Ankara-Kırıkkale karayolunda sürücüleri belirlenemeyen 6 otomobil çarpıştı. Kazada, Tuğba...
post-image
Güncel Manşet

Çocuklara bayram hediyesi

Kırıkkale’de bir yardım derneği, Kurban Bayramı öncesinde yetim, öksüz, yardıma muhtaç ve Türkiye’ye sığınan Suriyeli ailelerin çocuklarına giysi yardımında bulunuyor. İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR Merhamet İslami Eğitim Yardım Derneği, başlattığı yardım...
Haber Yükle