Başpınar 17 Ağustos Stadı gün sayıyor

baspinar-stadi

2016 yılı içerisinde bakım-onarım, tartan pist ve aydınlatma gibi büyük projeleri ihale edilen Başpınar Futbol Stadyumu yeni görünüme kavuşmak için gün sayıyor. Haziran ayı içerisinde bakım onarım çalışmaları biten stadyumun tartan pist ve aydınlatma çalışmalarında ise sona yaklaşıldı.

 

OLUMLU ÇALIŞMALAR YAPILIYOR

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlü;  “Haziran ayında bakım onarım çalışmasını bitirdik. Mekanik aksamdan, tesisata kadar bir çok yerde yenileme çalışmaları yaptık.Hali hazırda tartan pist ve aydınlatma çalışmaları devam ediyor. Stadyumun zemini tartan pist olacak. Atletizm ve diğer sektörleri olan (çekiç atma, gülle atma, yüksek atlama) vb yarışlar Kırıkkale’mizde rahatlıkla yapılacak. Ayrıca aydınlatma çalışmalarında sona yaklaşıldı.

 

BİR AY İÇİNDE TAMAMLANACAK

“Aydınlatma direkleri dikildi son rötuşlar yapılıyor. Bir ay içerisinde tesisimiz tam anlamıyla hazır hale gelecek. Kırıkkale’mize hayırlı uğurlu olsun. Başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay KILIÇ olmak üzere Sayın Valimize ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum, Kırıkkaleli hemşerilerimizi yeni tesisimizde spora bekliyoruz” dedi.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet Siyaset

CHP seçim bürosunu açtı

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı seçim bürosunun açılışını hafta sonu düzenlediği açılışla gerçekleştirdi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in katıldığı açılışta milletvekili adayları tanıtıldı.   Kırıkkale’de partisinin seçim bürosunun açılışına...
post-image
Güncel Manşet Siyaset Yazarlar

Bu gemi Dağdelen’le yüzer

İnanmış olduğu davasına canı gönülden bağlı,önüne çıkan engellere aldırmayan,zorluklara göğüs geren,yılmaz bekçi,çalışkan İl başkanı.Teslim olduğu davasının her kademesinde göreve hazır,kibirden yoksun,tevazu ehli,yardımsever,sözünün eri,ilgili,fakirin dostu,kimsesizlerin yol arkadaşı,sırdaş ve dert ortağı....
Haber Yükle