Başkan Yerlikaya, velileri uyardı

yerlikaya

Kırıkkale Servis Araçları ve Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanı Behzat Yerlikaya, pazartesi günü başlayan yeni eğitim dönemi için servis araçları konusunda velileri uyardı. Yerlikaya, “Velilerimiz öğrencilerini S plakası olmayan araçlara vermesin” dedi.

 

KAZASIZ SEZON TEMENNİSİ

Velilere servis araçlarının durumu için önemli hatırlatmalarda bulunan Yerlikaya, yeni eğitim ve öğretim dönemini kutladı ve “2016 /2017 eğitim ve öğretim yılı Pazartesi günü başladı. Tüm öğrencilerimize ve öğretmelerimize velilere ve servisçi esnafımıza hayırlı başarılı bir sezon diliyorum, yüce Allah yardım etsin” dedi.

 

KORSANLARI ŞİKÂYET EDİN

Velilerin servislerde nelere dikkat etmeleri gerektiğini anlatan Yerlikaya, “Sayın Veli´ler geleceğinizin teminatı olan çocuklarınızı (71 S) plakası olan okul taşıtlarına bindirin. Diğer normal plakalı olan araçlar korsan taşımacılık yapıyorlar. Çocuklarınızı araca bildirirken plakasını öğrenin.”

 

ÖNEMLİ BİLGİLER ALINMALI

Şoför arkadaşla tanışın, telefonunu alın. Hata yapan araçları odamıza bildirin. Biz öğrencilerimizi en güvenilir şekilde hizmet veriyoruz. Bizimle bu konuda irtibat halinde olun” dedi. Velilerin servis aracı plakası, şoförün ismi ve telefon numarası gibi bilgilerin mutlaka elde edilmesini öneren Yerlikaya, en ufak bir sıkıntıda da durumun odaya bildirilmesini istedi.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Ekonomi Manşet

Teknoparklarda vergisel destek

Kırıkkale Teknopark ve Kırıkkale Üniversitesi TTO tarafından “Teknoparklarda Vergisel Destek ve Teşvik Uygulamaları ve ArgePortal Eğitimi” düzenlendi. ÖNEMLİ KATILIM SAĞLANDI Kırıkkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Şehit Aydın Çopur Konferans Salonu’nda...
Haber Yükle