Başkan Yardımcısı Göktaş emekli oldu

Başkan Yardımcısı Göktaş emekli oldu

Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcısı Şükrü Göktaş, yaş akdi nedeniyle görevinden emekli oldu. Emekli olan Göktaş için Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve diğer başkan yardımcıları tarafından veda yemeği düzenlendi.

 

VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, uzun yıllar Belediye de görev yapan ve yaş akdiyle emekli olan Belediye Başkan Yardımcısı Şükrü Göktaş için düzenlenen veda programına katıldı. Belediyede uzun yıllardır çeşitli görevlerde bulunan Başkan Yardımcısı Şükrü Göktaş için veda programı düzenlendi. Düzenlenen programa Başkan Saygılı’nın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri katıldı.

 

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKİLDİ
Programda Şükrü Göktaş, böyle bir programın düzenlenmesinden dolayı memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya katılımlarından dolayı teşekkür etti. Saygılı, veda programı anısına bir plaket takdim ederek hediye verdi. Başkan Saygılı,, görev süresinde vermiş olduğu hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür etti ve program sonunda günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
Haber Yükle