Başkan Saygılı Tarihi kültür evlerini inceledi

TARİHİ EVLER

KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANI SAYGILI, TARİHİ KIRIKKALE EVLERİ VE SERAYI İNCELEDİ

 

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, 1600 m2 inşaat alanına sahip Sosyal ve Kültürel Tesis Projesi olan Tarihi Kırıkkale evleri inşaatında incelemelerde bulundu.

 

HIZLANDIRMAK İÇİN TALİMATLAR VERDİ

Sosyal ve Kültürel Tesis Projesi olan Tarihi Kırıkkale evleri inşaatını inceleyen Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, inşaat alanını gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çalışmaları yakından takip eden Başkan Saygılı, eksikliklerin giderilmesi ve hızlandırılması konusunda talimatlar verdi.

 

SOSYAL MEKÂNLAR OLACAK

İlimizin tarihi kültürünü yaşatacak olan bu projede 12 adet dükkân, 2 adet restaurant ve 1 adet sosyal tesisin olacağı belirtildi. Başkan Saygılı, Tarihi Kırıkkale evleri projesinin Aralık ayında bitirilmesinin planlandığını belirterek, Kırıkkaleli hemşerilerimize hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

4 MEVSİM ŞEHRİMİZ RENKLİ OLACAK

Saygılı, ardından Belediye serasını inceleyerek burada da mevsimlik çiçekler hakkında bilgi aldı. Personellerin kendi yetiştirdiği kasımpatı ve menekşe çiçeklerinin parklarda, orta refüjlerde, cadde ve sokaklara ayrı bir görünüm kazandırılacağı ifade edildi. Saygılı, yetiştirilen bu çiçeklerin 4 mevsim boyunca şehrimizin renkli ve canlı kalabilmesi için çalışmaların devam edeceğini ifade etti.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet Siyaset

CHP seçim bürosunu açtı

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı seçim bürosunun açılışını hafta sonu düzenlediği açılışla gerçekleştirdi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in katıldığı açılışta milletvekili adayları tanıtıldı.   Kırıkkale’de partisinin seçim bürosunun açılışına...
post-image
Güncel Manşet Siyaset Yazarlar

Bu gemi Dağdelen’le yüzer

İnanmış olduğu davasına canı gönülden bağlı,önüne çıkan engellere aldırmayan,zorluklara göğüs geren,yılmaz bekçi,çalışkan İl başkanı.Teslim olduğu davasının her kademesinde göreve hazır,kibirden yoksun,tevazu ehli,yardımsever,sözünün eri,ilgili,fakirin dostu,kimsesizlerin yol arkadaşı,sırdaş ve dert ortağı....
Haber Yükle