Başarı için çalışıyoruz

Başarı için çalışıyoruz

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), 2017 yılının ilk üççeyreğindeki faaliyetlerini değerlendirmek üzere Kırıkkale’den de katılımın olduğu, Nevşehir’de Yönetim Toplantısı düzenliyor.

 

HEDELERİNİ DEĞERLENDİRECEKLER
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, PTT A.Ş. Yönetim Toplantısı’nın açılışına telekonferans yöntemiyle katılarak önemli değerlendirmelerde bulundu. PTT A.Ş.’nin 176 yıldır ülkemiz insanına hizmet verdiğini belirten Bakan Arslan, “Yönetim Toplantısı’nda arkadaşlarımız PTT’nin bugüne kadar yaptığı çalışmaları, bundan sonra yapmayı hedeflediklerini değerlendirecekler.”

 

KOLAYLIK VE BAŞARI DİLEDİ
Eminim, 2017 yılının üçüncü çeyreğinde de PTT’mizin ortaya koyduğu çalışmaların sonuçları, istatistikleri güzel olacaktır. Bundan çok daha önemlisi, yılın kalan kısmında da başarı çıtamızı çok daha yukarı taşımak” dedi. Bakan Arslan, PTT işyerlerinde vatandaşların sıcak bir şekilde karşılanması ve onlara güler yüzle hizmet verilmesini çok önemsediğini vurgulayarak, “İnşallah bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da PTT sayesinde insanlarımızın yaşamları kolaylaşacak, uzaklar yakın olacak” diye konuştu. Bakan Ahmet Arslan, bütün çalışma arkadaşlarına kolaylık ve başarı dilediğini ifade etti.

 

HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü, Dünya Posta Birliği İdari Konsey Başkanı Kenan Bozgeyik ise PTT A.Ş.’nin büyük bir değişim ve dönüşüm içinde olduğunu belirterek, “Her faaliyet alanıyla ilgili bir başarı hikayesi yazılıyor” dedi. Postadan kargoya, elektronik ticaretten bankacılığa her alanda atılım yapıldığını kaydeden Bozgeyik, “Değişim ve dönüşüm projelerimiz hız kesmeden devam ediyor.”

 

BÜYÜK BİR KATKI VE DESTEK VERDİ
“Vatandaşımızın memnuniyetini artırmak, hizmetlerimizin kalitesini daha da yükseltmek için gece gündüz gayret ediyoruz” diye konuştu. “Bir taraftan mevcut işlerimizi daha ileriye götürüyoruz, bir taraftan da yeni PTT’nin inşasının kodlarını yazıyoruz. Şirketimizi her gün çok daha farklı boyutlara taşıyoruz” değerlendirmesinde bulunan Kenan Bozgeyik, PTT A.Ş.’nin büyümesi noktasında Hükümet’in büyük bir katkı ve destek verdiğini vurguladı.

 

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

Zincirleme kazada 4 kişi yaralandı

Kırıkkale’de altı aracın karıştığı kazada 3’ü çocuk 4 kişi yaralandı. Kaza nedeniyle trafiğe kapanan Ankara-Kırıkkale karayolu, araçların kaldırılmasıyla ulaşıma açıldı. Ankara-Kırıkkale karayolunda sürücüleri belirlenemeyen 6 otomobil çarpıştı. Kazada, Tuğba...
post-image
Güncel Manşet

Çocuklara bayram hediyesi

Kırıkkale’de bir yardım derneği, Kurban Bayramı öncesinde yetim, öksüz, yardıma muhtaç ve Türkiye’ye sığınan Suriyeli ailelerin çocuklarına giysi yardımında bulunuyor. İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR Merhamet İslami Eğitim Yardım Derneği, başlattığı yardım...
Haber Yükle