Başarı 25 Madalya Getirdi

madalya

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Polis Gücü Gençler Birliği Spor Kulübü, Kick Boks dalında madalyaya doymuyor. Polisgücü, Kayseri’de yapılan Türkiye Şampiyonası’nda toplamda 25 madalya alarak başarısını bir kez daha kanıtladı.

 

250 SPORCU KATILDI

Kayseri Talas Spor Salonu’nda 10 İl 26 kulüp 250 sporcu katılımıyla yapılan Büyükler-Gençler-Yıldızlar-Minikler (Bay-Bayan) İller arası Kick Boks Şampiyonası’na katılan, Polisgücü, yapılan müsabakalar sonunda 12 altın, 5 gümüş, 8 bronz madalya kazanarak takım halinde birincilik, gençlerde ikincilik kupasını aldı.

 

TOPLAMDA 67 MADALYA

Kick Boks İl temsilcisi ve Polis Gücü Antrenörü Adem Ayten, verilen emeğin, dökülen terlerin karşılığını almaya devam ettiklerini belirterek, “2016 yılında 4 sporcumuzu milli takıma verdik. Kırıkkalemizin ve polis armamızı dünyada ve Avrupa’da başarı ile temsil ettik. 2016 yılında Türkiye ve iller arası şampiyonalarda 31 altın, 21 gümüş, 15 bronz madalya alarak takım halinde birincilikler elde ettik. Desteklerini esirgemeyen valimiz ve emniyet müdürümüze şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet Siyaset

CHP seçim bürosunu açtı

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı seçim bürosunun açılışını hafta sonu düzenlediği açılışla gerçekleştirdi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in katıldığı açılışta milletvekili adayları tanıtıldı.   Kırıkkale’de partisinin seçim bürosunun açılışına...
post-image
Güncel Manşet Siyaset Yazarlar

Bu gemi Dağdelen’le yüzer

İnanmış olduğu davasına canı gönülden bağlı,önüne çıkan engellere aldırmayan,zorluklara göğüs geren,yılmaz bekçi,çalışkan İl başkanı.Teslim olduğu davasının her kademesinde göreve hazır,kibirden yoksun,tevazu ehli,yardımsever,sözünün eri,ilgili,fakirin dostu,kimsesizlerin yol arkadaşı,sırdaş ve dert ortağı....
Haber Yükle