AK Parti’den Yahşi Medya’ya ziyaret

AK Parti Kırıkkale Medya ve Tanıtım İl Başkan Yardımcısı Nebahat Erkök ve İl Sekreteri Tuncay Akgül, Yahşi Medya Ajans Başkanı Kadir Yahşi’yi ziyaret etti. Yaptıkları faaliyetlerden bahseden Erkök, “Kırıkkale için faydalı çalışmalar yapıyoruz” dedi.

 

 

“GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ”

AK Parti Kırıkkale Medya ve Tanıtım İl Başkan Yardımcısı Nebahat Erkök ve İl Sekreteri Tuncay Akgül, Yahşi Medya Ajans Başkanı Kadir Yahşi’yi ziyaret etti. Medya sektörü ve siyasetin konuşulduğu ziyarette Başkan Erkök, ile Kadir Yahşi karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Göreve geldikleri günden bu yana gece gündüz çalıştıklarını ve Kırıkkale’ye faydalı çalışmalar başlattıklarını anlatan Erkök, her yerde olduklarını söyledi.

 

 

“KUTSAL BİR MESLEK”

Şehrin basın temsilcilerinin kendileri için çok değerli olduğunu ifade eden Erkök, şehri hep birlikte ileri noktalara taşımak için gayret sarf edeceklerini belirtti. Kendisinin de medya sektöründe bulunduğunu ve bir dönem gazetecilik yaptığını anlatan Erkök, gazeteciliğin kutsal bir meslek olduğunu söyledi. Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren Yahşi Medya Ajans Başkanı Kadir Yahşi, çalışmalarında başarılar diledi.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Kültür Manşet Yazarlar

Daha önce söyledik

DAHA ÖNCE SÖYLEDİK Gerek ülke genelinde ,gerekse Kırıkkale’de sandık başına gideçek olan sessiz çoğunluğun,kendi geleceğini belirleyeceği 24 Haziran seçimlerinde belirleyici rol üstlenecek olmasının göz ardı edilmemesi gerektiğini daha önce ...
Haber Yükle