Ahmet Yaman’ın mutlu günü

yaman haber içi

 

Anadolu Ajansı Bahşılı temsilcisi Ahmet Yaman’ın kızı Kübra ile Mehmet Ali Uçak’ın oğlu Ozan düzenlenen düğün töreninin ardından dünya evine girdi. Renkli görüntülerin yaşandığı merasimde, genç çiftlerin mutluluğu gözlerinden okundu.

 

ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI

Saadet-Ahmet Yaman çiftinin kızı Kübra ile Mehmet Ali-Nuriye Uçak çiftinin oğlu Ozan, düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. Naz Çadır Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen merasime AK Parti Milletvekili Abdullah Öztürk, Bahşılı Kaymakamı Harun Ersin Polat, Bahşılı Belediye Başkanı İbrahim Uyar, Kırıkkale Gazeteciler Cemiyet Başkanı Ramazan Çetin ile çok sayıda davetli katıldı.

 

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Sevenleri ve dostları da bu mutlu günlerinde Yaman ve Uçak ailelerini yalnız bırakmazken, davetliler yöresel müzik ziyafeti eşliğinde doyasıya eğlendiler. Daha sonra davetliler gelin ve damada evliliklerinin uzun sürmesi temennisinde bulunarak, sağlıklı mutlu ve huzurlu günler dilediler. Bizler de Gazete Kale ailesi olarak, Kübra ve Ozan çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

8 1 2 3 4 5 6 7

 

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Kültür Manşet Yazarlar

Daha önce söyledik

DAHA ÖNCE SÖYLEDİK Gerek ülke genelinde ,gerekse Kırıkkale’de sandık başına gideçek olan sessiz çoğunluğun,kendi geleceğini belirleyeceği 24 Haziran seçimlerinde belirleyici rol üstlenecek olmasının göz ardı edilmemesi gerektiğini daha önce ...
Haber Yükle