ABC’den büyük başarı

egitimde buyuk basarı

“DOĞRULUKTAN VE HAKKANİYETTEN ÖDÜN VERMEDEN MİLLİ DEĞERLERİ YÜKSEK VATAN SEVGİSİ ÖN PLANDA OLAN GENÇLER YETİŞTİRMEK EN BÜYÜK GAYEMİZ OLDU” 

 

 

ABC Eğitim Kurumları 2016 YGS ve LYS’de yine Türkiye dereceleri çıkartarak Kırıkkale 1’inciliğini elde etti.

 

EN GÜÇLÜ KADRO

23 yıldır Kırıkkale’de eğitimin mimarı olan ABC Eğitim Kurumları 2016 YGS ve LYS’de büyük başarı elde etti. 22 Tıp, 72 Mühendislik, 18 Hukuk, 80 Fen Edebiyat, 40 Öğretmenlik 150 İİBF, 23 PDR ve 8 FTR Diyetisyenlik kazandırarak yüzde 90 başarı elde etti. ABC Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Harun Güleç yaptığı açıklamada, bu başarının tesadüf olmadığını ve Kırıkkale’nin en güçlü kadrosu ile özverili bir çalışmanın ürünü olduğunu söyledi.

 

HALKIMIZ BİZE GÜVENDİ

Güleç “1993’ten bu yana eğitimde disiplin ve samimiyetten ödün vermedik. Allah’a şükürler olsun ki halkımız eğitim noktasında bize hep güvendi. Yatırımlarımızı yine halkımız adına yaptık. 2012’de Sağlık Meslek Lisesi ile başladığımız okul kampüslerimize Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi, Fen Lisesi, Temel Lise, Özel Öğretim Kursu ve İlköğretim Etüt Eğitim Merkezi ile Kırıkkale’nin en büyük eğitim kampüsü haline geldik”

 

DOĞRULUKTAN ÖDÜN VERMEDİK

“Biz olduğumuzdan farklı görünmedik. 23 yıldır aynı isim ile Kırıkkale’de eğitim hayatımıza devam ettik. Doğruluktan ve hakkaniyetten ödün vermeden Milli değerleri yüksek vatan sevgisi ön planda olan gençler yetiştirmek en büyük gayemiz oldu. Ülkemizi ileriye taşıyacak olan sevgili öğrencilerimize ve onları yetiştiren değerli velilerimize teşekkürü borç biliriz. Bundan sonraki başarılarımız siz değerli öğrencilerimiz ile taçlanmaya devam edecektir” dedi.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

5 kişi yaralandı

Kırıkkale’de otomobilin trafik işaret levhalarına çarptıktan sonra takla atarak devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı. KARŞI ŞERİDE GEÇEREK DEVRİLDİ Alınan bilgiye göre, Gültekin Arslan (46) idaresindeki...
post-image
Güncel Manşet

9 bin 371 traktör var

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, traktör sayısında Manisa’nın birinciliğini sürdürdüğünü bildirdi. Bayraktar, “Kırıkkale’de 9 bin 371 traktör bulunuyor” dedi. KIRIKKALE VE DİĞER BÖLGELER Türkiye Ziraat...
Haber Yükle