3 evladım da vatana feda olsun

Karakeçili Kaymakamı Emrah Uzun, FETÖ’nün darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı Özel Harekât Daire Başkanlığına yapılan saldırıda şehit olan özel harekât polisi Alparslan Yazıcı’nın babası Hasan Yazıcı’yı ziyaret etti.

İNANÇLARIYLA TEK VÜCUT OLDULAR

Yazıcı’nın Zafer Mahallesi’ndeki evini ziyaret eden Kaymakam Uzun, burada yaptığı konuşmada, vatanın birlik ve beraberliğini bozmaya çalışan bu hainlerin oyunlarını kahraman vatandaşların bozduğunu söyledi. Tanka, topa, tüfeğe, helikoptere ve savaş uçaklarına karşın tek silahı inançları olan bu milletin evlatlarının şehit ve gazi olarak bu darbe girişimini önlediğini vurgulayan Uzun, “Şehit olan kardeşlerimiz için üzülüyoruz.”

KUR’AN-I KERİM OKUYARAK, DUA ETTİ.

“Sonsuz olan ahiret hayatını düşündüğümüzde inancımız açısından seviniyoruz. Şehit ailesi olmak onur vesikasıdır. Allah rahmet eylesin. Mekânı cennet olsun.” diye konuştu. Baba Yazıcı ise “Şükürler olsun ki oğlum vatanı ve milleti için şehit oldu. 3 evladım daha var, vatan için feda olsun.” dedi. Ziyarette, Karakeçili Müftüsü Kemal Cengiz Kur’an-ı Kerim okuyarak, dua etti.

 

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
Haber Yükle