235 kişiye ekmek kapısı

235 kişiye ekmek kapısı

Kırıkkale Valisi Dr. Mehmet İlker Haktankaçmaz, Keskin Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) faaliyet yürüten firmaları ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

 

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ
OSB’de faaliyet gösteren firmaları tek tek gezerek çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Haktankaçmaz, daha sonra firma sahipleri ile bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda; Keskin Organize Sanayide faaliyet gösteren firmalar, talepler ve bu doğrultudaki ticaret hacminin yanında, OSB Müdürlüğü olarak girişimcilere ve mevcut firma sahiplerine verilen hizmetler hakkında Keskin Organize Sanayi Müdürü İbrahim Erol tarafından bilgi sunuldu.

 

7 ADET ÜRETİMDE OLAN FİRMA
Firma sahiplerinin talep ve sorunlarını dinleyen Vali Haktankaçmaz’da, Keskin Organize Sanayi I.Etabın 24 parsel, II.Etabın 58 parsel olmak üzere toplamda 82 sanayi parselinden oluştuğunu, Organize Sanayi Bölgesi parselleri üzerinde 7 adet üretimde olan firma, 2 adet gayri faal firma, 2 adet inşaat halinde firma, 2 adette proje aşamasında firma bulunduğunu,13 adet arsanın tahsisinin yapıldığını, şu an itibariyle bölgede faaliyet gösteren işletmelerde yaklaşık 235 kişinin istihdam edildiğini belirtti. Firma temsilcileri ile yapılan toplantının sona ermesinin ardından, Vali Haktankaçmaz başkanlığında toplanan Keskin Organize Sanayi Yönetim Kurulu, gündemdeki konuları görüşerek karara bağladı.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
Haber Yükle