Şampiyonaya hazırlanıyorlar

Kırıkkale’nin Keskin ilçesi İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Berat Haydar Singer Ankara’da düzenlenen okullar arası atletizm müsabakalarında bölge 3’ncüsü olarak madalya kazandı.

 

ONURLU VE GURURLUYUZ
İç Anadolu Bölge Yarışmas’ında 5 000 metrede koşan meslek lisesi öğrencinin hedefi Türkiye şampiyonluğu. Okul Müdürü Harun Bahçepınar yaptığı açıklamada, öğrencisinin bölge yarışmasında elde ettiği başarıdan dolayı okul adına, Kırıkkale adına büyük memnuniyet duyduğunu söyledi. Okulda derslerinin yanı sıra öğrencilere her alanda rehberlik yaparak öğrencilerin başarılarını keşfetmek için büyük çaba gösterdiklerini belirten Bahçepınar, “Öğrencimiz Berat Haydar Singer’le gurur duyuyoruz.”

 

ÖNEMLİ KAZANIMLAR SAĞLIYOR
Okulumuzu ve ilimizi İç Anadolu Bölge yarışmasında dereceye girerek Türkiye şampiyonluğuna doğru taşıyor. Öğrencimiz Kırıkkale’de okullar arası 800 ve 1500 metre atletizm yarışmalarında il birincisi olmuştu. Şimdi ise Mersin’de düzenlenecek olan Türkiye şampiyonası için antrenman ve diğer hazırlıklarını yapıyor. Öğrencimizin hazırlanmasında emeği geçen ailesine öğrencimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederim.” dedi. Bahçepınar, istikrarlı çalışmanın ve iyi bir performansın kendilerine daha önemli kazanımlar sağlayacağını sözlerine ekledi.

Yorum Bırak

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler
post-image
Güncel Manşet

FETÖ operasyonu

Kırıkkale merkezli 7 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’nın (FETÖ/PDY) “askeri mahrem yapılanması”na yönelik soruşturma kapsamında 7’si muvazzaf 8 şüpheli hakkında yakalama kararı verildi. 8 ŞÜPHELİ HAKKINDA YAKALAMA KARARI...
Haber Yükle